Мнение за електрически пистолет за боядисване с латекс

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Мнение за електрически пистолет за боядисване с латекс

Мнениеот maxuel82 на 15 Яну 2018 22:58

Най-напред - за много години sk (51).gif Искам да попитам някой ползвал ли е и какви са ви мненията и впечатленията относно електрическите пистолети от този тип и подобни
https://www.onlinemashini.bg/pistolet-z ... 10#product[gallery]/0/ . Намислили сме с комшията да си поделим един ,тъй като той има за боядисване цял етаж , а и аз съм постоянно в ремонти ,та си мисля дали ще ни върши работа ,за по-лесно ,по бързо и по-качествено и равномерно боядисване . :?
Умният се учи от грешките си, а мъдрия- от грешките на умния !!!
Аватар
maxuel82
Специалист - консултант

Re: Мнение за електрически пистолет за боядисване с латекс

Мнениеот chapara на 16 Яну 2018 16:42

Става, особено като му свикнеш да не ти се получават стечки по стените, ноо..... за мен ортаЧки инструмент не съществува, само повод а разваляне на добрите м/усъседски отношения sk (43).gif sk (37).gif
"Чапара" Е.О.О.Д.
Фирма за довършителни строителни дейности.
Божо от Софето
Изображение
Аватар
chapara
СМР
СМР

Мнениеот емил на 16 Яну 2018 22:34

По- добре си купи скъпо мече / валяк по 10 лв .Враца,Враца... Олеле , то имало и по 90 лв :-)
Те са с дългите влакна , и се мият дори и при различни цветове .
То се свиква да клепеш с мече , отначало е гадно .
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот maxuel82 на 17 Яну 2018 08:16

Аз валяци имам и то скъпи ,купувах ги от 'Ойкос" един голям и един по-малък ,ама много търкаляне е с тях и става бавно . С пистолет пръскам ама коли- шприц кит и боя - база -лак без и капка да натичам ,пистолета ми е HVLP . Предполагам ако принципа на действие на този за латекс е подобен на този за колите няма да имам проблеми с натичане и нанасяне на боята. sk (6).gif
Умният се учи от грешките си, а мъдрия- от грешките на умния !!!
Аватар
maxuel82
Специалист - консултант

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване