Мнение за Bosch GBH 2400

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Мнение за Bosch GBH 2400

Мнениеот martin_ganev на 07 Юни 2015 10:47

Здравейте приятели,силно ме интересува мнение за перфоратор Bosch GBH 2400.Гледам го на промоция за 290лв. с куфар.
Интересува ме става ли модела и може ли да се ползва и като обикновенна дрелка сменят ли му се флавите или си е само перфорарор.
Заслужава ли си за тази цена.Моля за всякакви мнения
Благодаря предварително
martin_ganev
Потребител

Re: Мнение за Bosch GBH 2400

Мнениеот rolls на 09 Юни 2015 19:22

Машината е с патронник СДС+. Няма сменяем безключов патронник за свредла с цилиндрична опашка.
Модела Bosch GBH 2600 е с този патронник. Оборотите на GBH 2400 са 900, а на GBH 2600 - 1300.
Виждал съм доста издевателства над тези машини по обектите, но все пак това е машина която в сайта на Бош я нямаше като излезе. Вече може и да са я вкарали, ама надали.
Аватар
rolls
Активен потребител

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване