Съвет за перфоратор.

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Съвет за перфоратор.

Мнениеот ky-kyy на 08 Апр 2015 12:05

Здравейте :)
Някак си и при мен се получи, баш кога съм най зле с парите и когато се налага да ползвам перфоратор, моя да хване крака....Обикновено си прибирам инструментите, но онзи ден, сякаш дявола ме накара да ги заключа в една баня и....
Разделих се с Бош четворка, със все бургиите и боркороните, макита 2450, една акумулаторна отвертка бош/подарък при закупуването, на перфораторите, но излезе здраво животно, само кога е много студено, батерията се правеше на интересна, ама като си я държах в пазвата, нямаше дерт/, макара-удължител 50 м, не пожалиха даже и канчока за гипс и шпатулите....С две думи, върнаха ме в първи клас....
Ясно ми е и съм запознат с хубавите машини, но/тва "но", винаги такова мамата на предното/ просто ми се налага временно да взема нещо, което малко от малко да ми върши работа, естествено на тънка цена. Няколко дена обикалям заложни къщи, чета обяви из продавалника, ама все на някакви недоразумения попадам и то на нереално висока цена...да неговорим, че даже без да съм ги докоснал, само по снимките се вижда, че са менте с налепени етикети.
Та въпроса ми е:
За първо време, ми е необходим перфоратор, нещо на цена до 100 лева, даже и тях ще извадя с голям зор и ще се наложи да ги изгладувам. Той ми е най-наложащ в момента, понеже ще трябва да се въртят много дупки в близките дни. Няма да го ползвам за къртене, а само за дупки в бетон с 8 бургия, защото такива дюбели ще се слагат....
Имате ли впечатления от тия хасковските реплики на Бош "Вики", "Диви" и тем подобни, които се намират и на цена 70-80 лева.
Други подобни машинки из хипермаркетите.
Нещо втора ръка, ако сте забелязали, но да се продава в СтЗагора или Казанлък, защото не смея да рискувам по куриер, а искам да ги пипна и огледам.
Вярно, че сумата е малка, но това мога да заделя......
Благодаря предварително a (61).gif
Пари нема-действайте!
Аватар
ky-kyy
Потребител

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване