Hitachi DH40MR Оригинал-Реплика???

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Hitachi DH40MR Оригинал-Реплика???

Мнениеот guns3 на 18 Мар 2015 22:24

Здравейте колеги!!! В последно време намирам няколко обяви на перфоратор Hitachi DH40MR,и ги продават на сравнително разумни цени (втора употреба),обаче забелязвам че този модел има и доста добре направени реплики.И въпроса ми е-как мога да разпозная на 100% че машината е Оригинал (какво точно да гледам)?! Благодаря предварително!!!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ГРАДИНСКИ ФИГУРИ http://www.garden-style.net/
Аватар
guns3
Активен потребител

Re: Hitachi DH40MR Оригинал-Реплика???

Мнениеот stiliyan на 19 Мар 2015 07:21

Доколкото разбрах говориш за втора употреба .Един съвет не купувай нищо втора употреба и без гаранция.Казвам ти го защото много съм си патил.Успех.
Алпийски услуги и всякакви ремонтни дейности за района на Варненска и Добричка област Стилиян Йовев 0898527222
stiliyan
Активен потребител

Мнениеот guns3 на 19 Мар 2015 22:33

Здравей!!! И аз по принцип съм на мнение че най-добре е да се купуват нови машини с гаранция-но ще ти дам пример лично при мен какво се случва.Имам машини купени втора ръка от Англия (в добро състояние),и машини купени нови в България с гаранция и т.н. Като съотношение 50% от машините ми са нови,а пък другите 50% втора ръка-познай кои ми създават повече проблеми и се прецакаха по-бързо?!?? Като говорим за истински машини Bocsh,DeWalt,Kress,Ridgid,Stanley.
ГРАДИНСКИ ФИГУРИ http://www.garden-style.net/
Аватар
guns3
Активен потребител

Мнениеот stiliyan на 20 Мар 2015 08:19

Аз онзи ден точно на ХИТАЧИ си купих миксер за смеси с 3 години гаранция и съм спокоен.Иначе е пълно с обяви за машини от англия и германия ама без гаранция.Ако си ги купя от там да.
Алпийски услуги и всякакви ремонтни дейности за района на Варненска и Добричка област Стилиян Йовев 0898527222
stiliyan
Активен потребител

Мнениеот maxx271 на 13 Окт 2015 16:40

Някой ползвал ли е Hitachi DH40MR Реплика и дали е доволен от него харесва ми като външен вид трябва ми за лично ползване и то рядко свърших с ремонтите и за това мисля да си го купя .
maxx271

Мнениеот професионал на 13 Окт 2015 21:46

stiliyan написа:Един съвет не купувай нищо втора употреба и без гаранция
Ха-ха, точно на него ли го казваш - пича продаваше машинки втора употреба и аз лично съм купил две от него - и двете са все още в цветущо здраве, а що работа извлякоха не е истина (особено циркуляра), а на винтоверта капнаха батерийте, но това е след 4 години работа при мен само. sk (49).gif
Извинете за спама, но не се сдържах - ситуацията наистина е интересна. JC-ThankYou.gif
Ако човек обича занаята си,резултатите никога не закъсняват!
    (Аз)
Аватар
професионал
ГРУБ СТРОЕЖ
ГРУБ СТРОЕЖ

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване