Къртач Raider HD 30 / HD 31

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Къртач Raider HD 30 / HD 31

Мнениеот бат Жоро на 13 Яну 2015 20:12

Здравейте , някой има ли опит с горепосочените . Имам нужда от евтин къртач и се спрях на райдер защото имат фирмен магазин в махалата и ще мога лесно да ползвам гаранцията ако се наложи sk (37).gif . Единият е с макс а другият с плюс захват . Разликата в цената е много голяма а в мощността почти никаква -320 / 200 лева , 1250 / 1100 вата ... Някой има ли опит с посочените модели или поне идея към кой да се насоча . moil.gif :?
Аватар
бат Жоро
Потребител

Re: Къртач Raider HD 30 / HD 31

Мнениеот vlmladenov на 13 Яну 2015 21:23

Колега ако възнамеряваш да изкарваш пари и да я ползваш с години, по -добре се насочи към професионалните машини като започнеш от Спарки, Макита, Бош и др. sk (49).gif
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот емил на 14 Яну 2015 00:17

Това са търговски трикове мощността вероятно е еднаква ,те и без това лъжат за мощността с една нула .
Вземи по- ефтиният , аз имам един от 80 лв райдер и гоползвам втора -трета година не помня , изплати се още първият ден , и вече 2 г работи за мен .

Колкото и да е непрофесионално ,
аз от 5 г си купувам мн ефтина стр. техника , но скъпа аудиовизуална техника , и скъпо пиене .
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот бат Жоро на 14 Яну 2015 01:34

Интересна схема Емил , инвестираш само на сигурно :) . Имам 4-5 чисто нови шила макита за мах захват , което доста ме изкушава да купя по скъпия ,за да ги ползвам :D . Ще взема да продам проклетите шила за да мога да избера безпристрастно ... sk (13).gif sk (3).gif
Аватар
бат Жоро
Потребител

Мнениеот nikitheflame на 31 Яну 2015 18:24

Vzemi si SDS max, za6toto moje6 da slodi6 prehod kym SDS +, ako iska6.
Izvinqvam se za latinicata, no na tozi komp taka stoqt ne6tata.

Ники, писане на латиница не е позволено във форума.
Има виртуални клавиатури за писане на кирилица.
http://bgcyr.hit.bg/
$4EN
Домашни строителни ремонти в Хасково и региона - 0894 61 94 38, 0889 23 80 81
http://vbox7.com/play:395fdb68
Аватар
nikitheflame
Консултант

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване