combo kit makita vs bosch

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

combo kit makita vs bosch

Мнениеот tdk на 25 Сеп 2013 07:14

колеги имам възможност да получача един комплект винтовер с импакт драйвър от щатите.или син бош ще поръчам или макита
единия вид е
http://www.homedepot.com/p/Makita-18-Vo ... /202614509
другия
http://www.homedepot.com/p/Bosch-18-Vol ... /204250122
моделите са примерни
знам че макита имат много добра сервизна база
също и батериите са по мощни
ползвам машини и от двата модела и съм доволен но не съм запознат с винтоверите им
запознатите да изкажат мнение
tdk

Re: combo kit makita vs bosch

Мнениеот u3poD на 25 Сеп 2013 14:18

Всичко може, но не всеки го може! За да се справяш, трябва да ти идва от вътре!
Аватар
u3poD
СМР
СМР

Мнениеот tdk на 25 Сеп 2013 19:47

нещо са ми грозни тия Де волт
а и не знам как стоят нещата със сервизната база
май са им скъпи частите
50- 60 долара не са проблем
аз няма да плащам така че само трябва да си избера
tdk

Мнениеот u3poD на 25 Сеп 2013 21:58

Лично на мен Макитата ми е по на сърце.
А този комплект: http://www.homedepot.com/p/Makita-18-Vo ... kMxSH_gycY е направо лудница и е без пари за хамериканския стандарт, пък и за нашия. Само и да работехме на цени като тях sk (12).gif дано ама надали!
Всичко може, но не всеки го може! За да се справяш, трябва да ти идва от вътре!
Аватар
u3poD
СМР
СМР

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване