Зов за помощ от майничките

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Зов за помощ от майничките

Мнениеот gidik на 26 Апр 2012 19:24

Къде в Пловдив мога да купя 25 и 50 см здрав, читав, безупречен велурен валяк и броячът му да навърта мноооого м2. Ще го ползвам за полиуретан и епоксидна смола. "Специалните" валяци за полиуретани и епоксита се скубят като хъски в жега и за това се отказах да търся такива. Търговците редовно ме убеждават, че велурения валяк не е за полиуретан, но на практика той ми дава най-добър резултат, но винаги съм готов да пробвам нещо ново. Ще съм благодарен на бърз отговор. Моля за съдействие и съпричастност към проблема ми и се надявам наистина да се включите бързо!!!
Сървис Индъстри ЕООД
gidik.si@gmail.com"
+359898577152 Радослав Чичев
Индустриални подови настилки. Саморазливни замазки. Шлайфане, полиране и импрегниране на подове от бетон, мрамор и гранит. Маркировка. Хидроизолации. Инжектиране на смоли в стоманобетонни конструкции.
Аватар
gidik
СМР
СМР

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване