Професионално оборудване

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Re: Професионално оборудване

Мнениеот yaneff82 на 04 Юни 2014 22:21

Имам същата малко по голяма и ми върши страхотна работа , единствено ми липсва платформата , в метро имаше някаква промоция 115 лв ,сгъната както на втората снимка издържа 120 кг циганин и корито пълно с вар sk (42).gif
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

Мнениеот hitkokun на 10 Май 2016 21:23

Видях че сте зачекнали темата за работното облекло. За това искам да попитам къде може да се намери нещо подобно на този елек?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
hitkokun

Мнениеот ivobialkov на 07 Юни 2016 10:50

hitkokun написа:Видях че сте зачекнали темата за работното облекло. За това искам да попитам къде може да се намери нещо подобно на този елек?

Ето тук може да ги видиш : https://www.bosch-professional.com/de/d ... 422-ocs-p/
Предлагат се и в България.
ivobialkov

Мнениеот pooh на 07 Юни 2016 23:32

hitkokun написа:Видях че сте зачекнали темата за работното облекло. За това искам да попитам къде може да се намери нещо подобно на този елек?

В София съм срещал на 2 места, подобен елек, но на Stanley Доколкото си спомням - Ташев Галвинг, на Бистришко шосе и Марка 2000, на ул.Кукуш.
Преди да ни направят бедни, ще ни направят прости!
Колкото повече - толкова повече!
3 пъти режа ... и все късо!
Аватар
pooh
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво

Мнениеот valat111 на 09 Юни 2016 21:59

А бронирано работно облекло за работа по Слънчев бряг?
valat111
Активист

Предишна

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване