Професионално оборудване

Практични връзки, мнения и наблюдения. Дискусии и обсъждане на видовете модели и марки на инструменти и машини.
Правила на форума
В темата "Професионален инструмент" се забранява публикуването на контактна информация за магазини и линкове към сайтове за продажба на инструменти! Също така е забранено и пускане на рекламни постове и обяви за продажба на инструмент! Забраната касае магазини, сайтове и физически лица, предлагащи ръчен инструмент за монтажи при строителни ремонти и авторемонти, както и многофункционалните (multi tool) инструменти!
Всеки потребител, който се интересува от адреси, телефони или сайтове на магазини може да зададе спокойно въпроса си в темата. Отговорите се получават на лични съобщения от Администратор или който и да е потребител на форума!

*Каталози на професионални марки ръчен инструмент ще намерите на 2-ра страница - последен пост!
*Магазини на фирми-вносители за продажба на висококачествен ръчен инструмент ще намерите на 3-та страница!
*Информация, новини и актуализация на стоки от магазини предлагащи професионален ръчен инструмент, представена с линкове, се разрешава само за фирмите вносители, изброени от Администратора на 3-та страница!

Re: Професионално оборудване

Мнениеот santaclash на 14 Сеп 2012 23:55

Това ми напомни за времената,когато първите наши сънародници отидоха да работят по Европа в строителството.Първият досег на нашите соц майстори с чудеса на техниката от типа на 3-4 вида гипсови шпакловки и метални профили за ъгли...Бяхме деца тогава,но си спомням как всеки завърнал се придобиваше за около седмица статут на някакъв полубог...докато сподели всички научени "тайни" и разкаже "как живеят на Запад"... Laie_67.gif
santaclash
Активен потребител

Мнениеот емил на 15 Сеп 2012 06:17

Ми този с тези белите фиксатори и червените клинчета и спец клещи за тях ... за мен си е полубог .
П.б. Клинчо , бих го кръстил ! sk (56).gif
Както и лепилото в темата на Счен , където залепи чаша за кафе на стената ... това толкова ме изуми( лепилото е божествено наистина ) , че на следващият обект , ако има публика , ще добавям лепило Ц200 в Тераколът , и това трябва да го направя !
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот santaclash на 15 Сеп 2012 14:45

Забравих в предишния пост за пусна сайта с цените на тая система:

http://www.flooringsupplyshop.com/tools ... acers-193/
santaclash
Активен потребител

Мнениеот m@rtin на 19 Юни 2013 23:40

Понеже от Vimeo не знам как да кача директно клипа давам линк.

Най-яката реклама на работни облекла sk (56).gif
И мисля че си е в правилната тема sk (37).gif

http://vimeo.com/3200744#
Аватар
m@rtin
СМР
СМР

Мнениеот Стилиян Лукаров на 20 Юни 2013 18:35

Хахаха, по нашите обекти не можеш да срещнеш една такава "работничка" за 20 години, ама карай... Laie_67.gif
Та къде викаш ги продават в БГ? a (103).gif
SHL - Строителство и ремонт
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
http://www.bgremonti.com
http://www.otpushvane.com
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Аватар
Стилиян Лукаров
СМР
СМР

Мнениеот m@rtin на 20 Юни 2013 22:36

Работничките ли??? :D
Аватар
m@rtin
СМР
СМР

Мнениеот $4ЕN на 15 Авг 2013 08:51

Понеже винаги късно осъзнаваме, че трябва да се пазим, ето един тест, с който може да разберем колко сме си увредили слуха, докато работим.Слуха се уврежда непоправимо и всяка секунда когато сме изложени на висок звук е вредна.

Изображение

Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Харесайте и фейсбук страницата :
www.facebook.com/mana.bg

Стоян Халембаков 0897614847
infomana.bg@gmail.com

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Мнениеот dideron на 20 Авг 2013 17:43

Искам да споделя моя опит относно противопраховите маски.Понеже от доста години ,вече почти 20 се занимавам, когато имам поръчка и настроение с къртене на бетон и рязане на бетон отдавам голямо значение на противопраховите маски.Доста са ми минали през ръчичките и засега най-доволен съм от SUNDSTR?M SR-100.Шведски са ,много удобно прилепват на лицето и много лесно се диша дори и в голямо запрашаване-всеки знае какъв е праха при сухо рязане на тухла и бетон.Предлагат ги КАМАРТОН ,само маската беше към 50 лева,праховия филтър е към 14 лева,комплект предфилтри 5 броя е към 3 лева.Обърнете внимание че маските имат два размера-S/M (small/medium) и M/L (medium/Large).Като намеря снимка ще вкарам.
Използвал съм и много разпространените Milla Euromask Uno , но не може да става сравнение.
images.jpeg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
dideron
Потребител

Мнениеот $4ЕN на 30 Мар 2014 02:00

Дариус написа:Тъй като ми се налага вече , да си закупя стълба алуминиева многофункционална ( четири рамена ) , реших да направя запитване до тези които имат или работят с такива . Проблема излезе когато отидох в магазина . Оказа се че има такива китайски за около 150 лева и същите само че по маркови ( на Краус ) за около 250 лева . На пръв поглед китайската е малко по широка и изглежда по стабилна . След като порових малко в нета се оказа че на Краус има два идентични модела ( поне от това което пишат за модела ) , като едната е с цена от около 207 лева а другата около 250 . С една дума доста се пообърках :? а не ми се ще да изпадам в двете крайности , да си купя боклук или да плащам за име . Трябва ми нещо с което ще се работи . Така че , който има някакво мнение по въпроса , нека да помага с информация и наблюдения .

Работил съм и с двете и до момента единствената разлика, е че китайската е по-лека и скърца малко повече sk (1).gif
Това е китайчето.
Изображение
Изображение

Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Харесайте и фейсбук страницата :
www.facebook.com/mana.bg

Стоян Халембаков 0897614847
infomana.bg@gmail.com

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Мнениеот yaneff82 на 30 Мар 2014 07:50

Моята е същата взех я за 115 лв от метро - много е здрава , един ром 100кг и едно корито пълно с вар стълбата изкара 3 дена така без нищо да и има , подлагал съм я на доста изпитания .
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

ПредишнаСледваща

Назад към Механизация, машини, инструменти, оборудване