Съвет за некоректен клиент

Изображение

Re: Съвет за некоректен клиент

Мнениеот емил на 07 Ное 2013 21:04

. sk (43).gif
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот maxuel82 на 08 Ное 2013 10:48

Затова си правя всичко сам, та кто оплескам нещата да няма кого да псувам и опреквам - освен мен си sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif
Умният се учи от грешките си, а мъдрия- от грешките на умния !!!
Аватар
maxuel82
Експерт

Мнениеот $4ЕN на 09 Ное 2013 11:06

тухлар написа:Ще публикувам каквото аз реша. Снимката е направена с негово съгласие, преди да му платя и му паднат плочките.

А ето и неговата работа, нагледно. В момента и останалите плочки са паднали.

Може по-близки снимки на този детайл?
Тези чела на тераси, изпълнени по подобен начина- без отводнения чрез чучури или сифони, а директно са доста проблемни. Тази година се сблъсках и аз с едни подобни 4 тераси на една къща. Като имам малко време ще кача много детайлни снимки и ще обяснявам подробно sk (43).gif .
Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Стоян Халембаков 0897614847

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Мнениеот Vlado66 на 09 Ное 2013 12:02

Може и да не са проблемни ако се ползват качествени материали/както се каза по-горе/-лепило и не по-малко важната хидрофобна фугираща смес за тераси.Също много важно е плочите за челата да се измиват ако са рязани на сухо с флекс или машина.
Vlado66
Активен потребител

Мнениеот $4ЕN на 10 Ное 2013 10:58

Vlado66 написа:Може и да не са проблемни ако се ползват качествени материали/както се каза по-горе/-лепило и не по-малко важната хидрофобна фугираща смес за тераси.Също много важно е плочите за челата да се измиват ако са рязани на сухо с флекс или машина.

Материалите заедно с изпълнението и технологичните процеси са почти с еднакво значение за качественото изпълнение.
За тези тераси фугата не е достатъчно само да е хидрофобна. Трябва и да има "флекс". Разбира се, че миенето на плочките е задължително след рязане/ пилене. Дори съм попадал на плочки, които имат бял филм подобен на този от рязане на мокро по почти цялата задна част и дори и само на допир оставят бял отпечатък до всичко до което се докоснат.
Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Стоян Халембаков 0897614847

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Предишна

Назад към Проблеми в строителството - казуси и дискусии