Професионална изработка на мебели по поръчка.

Re: Професионална изработка на мебели по поръчка.

Мнениеот $4ЕN на 15 Юни 2017 07:18

stoyan_1 написа:Браво-отлична работа!При теб нещата вървят напред и нагоре-отлично използуваш ВиК и ел. знанията си
в комбинация с таланта да създаваш обзавеждане!Имам кратък въпрос относно съединяването на
кухненските плотове-използуваш ли от готовите шаблони за целта или ползуваш друг начини.
Успех в следващите проекти!

Здравейте,
Извинявам се, но сега влизам в тази тема и чак сега виждам.
Радвам се, че ви харесва.

Снадките на плотовете ги правя по моя система, която не бих коментирал в интернет пространството.
Изображение

Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Харесайте и фейсбук страницата :
www.facebook.com/mana.bg

Стоян Халембаков 0897614847
infomana.bg@gmail.com

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Re: Професионална изработка на мебели по поръчка.

Мнениеот KnaufEr на 03 Мар 2018 00:20

Мернах темата ...и ест. имам некои въпроси.
Искам да попитам майстора -при толко много дибли на детайл ,при напрежение/натиск върху конструкцията няма ли да се разцепи пдч-то?? sk (23).gif
Някак си се губи смисъла - вместо да се ползва пет пъти по малко дибли(да се има в предвид че да се шчупи дибла се изисква сериозно натоварване)то се дупче яко -,получава се обратен ефект- отхлабва се констр. .....
Има си правила в дърводелството, които е добре да се следват!
Относно скритата сглобка на кухненския плот тя може да бъде изработена в цеха в който се разкрояват плоскостите,също се продават шаблони по които с фреза да се направят...надявам се,не разкрих някаква супер тайна
А може с бисквитки и с г-образни планки да се притегнат,за по бързо и лесно...но да не се очаква кой знае каква сглобка от това.....
new-user.gif
KnaufEr
Потребител

Предишна

Назад към Монтажи