Мнения за лепило и фугинат Wacol

Фаянс, теракота, гранитогрес, порцелан, стъклокерамика, естествен и изкуствен камък, тротоарни плочки, бетон, паркет, дюшеме, корк, ламперия, сачак и др.

Мнения за лепило и фугинат Wacol

Мнениеот tanyo на 17 Яну 2018 10:53

Здравейте,

докато обикалях по магазините да избирам плочки попаднах на тази марка Wacol. Мострите с фуниращата смес изглеждаха много добре - гладки и здрави.

Някои има ли практически впечатления от качествата на фугинатите и лепилата , примерно в сравнение с Ceresit CE 40 и Weber.Color , а за лепила Sika 225 .

Благодаря
tanyo
Потребител

Re: Мнения за лепило и фугинат Wacol

Мнениеот Стилиян Лукаров на 17 Яну 2018 15:15

Лично аз не бих рискувал с продукт, чийто сайт не указва кой е собственик, кой е производител и къде се произвежда! Има адрес на офис в София и това е. Потърсих данни в интернет за производител на строителни смеси на тази марка и не открих нищо. Все пак намерих цените на продуктите на сайта на българска фирма и опита ми подсказва, че това са материали, които излизат от български завод. Цените показват, че не са вкарани през граница, особено от щатите! Информацията е мъглява, а цените прекалено ниски за материали с вложени качествени съставки. Аз лично бих продължил да си ползвам продуктите на Церезит, Вебер и Баумит!
Все пак има и малка вероятност, когато дадена марка излиза на пазара да произвежда качествена стока (както с някои от новите продуктови марки на месокомбинатите). Обаче наложи ли се, качеството изчезва така, както се е появило - неочаквано за всички! Laie_67.gif
Вземи и пробвай, после дай мнение какво е станало. А след година, ако не забравиш, пак дай мнение за състоянието на продукта.
Успех! sk (49).gif
SHL - Строителство и ремонт
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
http://www.bgremonti.com
http://www.otpushvane.com
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Аватар
Стилиян Лукаров
СМР
СМР

Re: Мнения за лепило и фугинат Wacol

Мнениеот kiril dobrev на 14 Сеп 2018 18:43

Здравейте,
преди 2 години ползвах материали на Wacol за основен ремонт на къщата си в София - направихме цялостна система за топлоизолация, ползвах техни лепила и фуги за гранитогреса, двукомпонентна хидроизолация за банята и терасите, латекс и т.н. Изключително съм доволен от качеството, цената беше перфектна. Цветовете не са мръднали. Препоръчвал съм ги на много хора-те също са оставали доволни.
kiril dobrev

Назад към Настилки и облицовки