хидро изолация на тераса

Re: хидро изолация на тераса

Мнениеот $4ЕN на 23 Апр 2009 01:13

ALEX M. написа: ...Ако и ти така ги лепеше сега щеше да правиш кухня за 3 000 а не за 1 500 !...

тва си говорехме и с Валяка . тея дето работят гадно ( да го наречем ) правят по много повече кинти от нас :? обясни ми как става това :?
а и аз кухнята я правя за толкова , щото трябва да се ремонтира цял апартамент , а не само кухнята , ако беше само тя , щях и 5 да дам , но има много други неща за правене и сичко е $$$$$

и сега по темата :

специялно за теб :

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Харесайте и фейсбук страницата :
www.facebook.com/mana.bg

Стоян Халембаков 0897614847
infomana.bg@gmail.com

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Мнениеот ALEX M. на 24 Апр 2009 12:17

Много ти благодаря за снимките ! Сега ги разглеждам от чужд комп. защото моя е на ремонт и ми е трудно да ги осмисля !? Но тия дни ще си го взема и сигурно ще те зарина с въпроси ! :?
тея дето работят гадно ( да го наречем ) правят по много повече кинти от нас обясни ми как става това

Това, въобще не е ваше откритие ! Всеки, за който мнението ми е че е майстор го твърди ! :fies: Това е положението в Абсурдистан !!
Никой не може да ни спаси
от самите нас !!!

http://vbox7.com/play:86847943#
Аватар
ALEX M.
Експерт

Мнениеот ALEX M. на 25 Апр 2009 23:16

гела като се смеси с вода втвръдва за 10 секунди

Май за таван няма да стане ? :?
от самите нас !!!

Аватар
ALEX M.
Експерт

Мнениеот ALEX M. на 25 Апр 2009 23:37

Този гел да не е за спиране на непрекъснати течове ? Сигурен ли си че е за работа на сухо ? В смисъл да не е за аварий ? Тогава трябва да се действа бързо ! Обаче какъв е смисъла от втвърдяване за 10 сек за начина, по който си го използвал ти ?
от самите нас !!!

Аватар
ALEX M.
Експерт

Мнениеот $4ЕN на 26 Апр 2009 14:33

сигурен съм във всичко което съм направил и съм написъл и съм снимал!

става и за спиране на непрекъснати течове , но там се слага в други пропорции ( 1:1 ) примерно и втвърдява за отрицателно време . точно за аварии е също за пробойни на басейни и тн. и то от външната страна се слага не от вътрешната , със спец. пистолет , който е много скъп . за 10 сек. стягаше защото го правих в такава пропорция , на мен не ми беше необходимо да стяга толкова бързо , напротив . просто за да е с желаните качества и здравина на определеното место , трябва да е в необходимата пропорция и аз го забърквах точно в такава каквато трябваше да бъде и затова стягаше толкова бързо.

не съм си ги измислял аз тези работи , така ме бяха инструктирали да ги направя и тъка ги направих . нищо от направеното не е по моя преценка , а по знания придобити от курс на обучение ( така да се каже )
Изображение

Разгледайте новият ми онлайн магазин за иновативни инструменти, пестящи време и енергия на майсторите, с помощта на които се постига по-добро качество:
MANA.bg

Харесайте и фейсбук страницата :
www.facebook.com/mana.bg

Стоян Халембаков 0897614847
infomana.bg@gmail.com

"Промяната на човешкото съзнание вече не е лукс, който, така да се каже, е постижим само за малцина, а необходимост, за да не се самоунищожи човешкият род."
Екхарт Толе
Аватар
$4ЕN
Модератор
Модератор

Мнениеот bat_al_a на 07 Авг 2010 14:00

Изпращам малко снимки от ХИ на тераса с мазана хидроизолация(обекта е отпреди 1 седмица), върху нея може спокойно да се ходи без да се надига покритието и да лепне по краката, пода направо се гумира, могат и по желание вече да се лепят плочки отгоре.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
bat_al_a
Активен потребител

Предишна

Назад към Хидроизолация