Изолация на покрив

Re: Изолация на покрив

Мнениеот da_ra на 22 Авг 2013 23:48

Пуснах запитване за изолация на покрив в друг раздел, но може би това е по-правилното място, затова ще попитам и тук: Живея на последния етаж в къща и таванът е градоред без излята плоча, затова искам да сложа поне 20см изолация, къде мога да намеря подходяща вата? Мерси предварително! new-user.gif
da_ra

Мнениеот leden3 на 28 Ное 2013 13:23

Здравейте
интересуваме тая покривна изолация isotc от къде мога да я взема а съм в Балчишки регион интересуваме и цената защото от сайта им не ми е ясно много
искам мнения на хора занимавали се с този вит изолация защото ще ползвам метални керемиди
благодаря предварително a (12).gif
leden3

Мнениеот ANGELI на 28 Ное 2013 14:58

здравей,не знам дали е по добра изолация от два пласта вата,но ще ти излезе към 80лв/м2 с техен монтаж защото гаранция Франция после това е най горната цена,може да е с 20лв/м2 и по ниска,тъй като са почти единствената фирма,която предлага тази изолация и няма конкуренция е така,в България условията са доста сериозни особено зимата,а този материал старее,да не се окаже,че след 10г като мине гаранцията,ще има пак ремонт.това е само мое мнение не разубеждаван никой.
ANGELI
Активен потребител

Предишна

Назад към Покрив