Претърсване и ремонт на покриви

Re: Претърсване и ремонт на покриви

Мнениеот vlmladenov на 02 Юни 2013 14:48

И аз познавам едни такива , но не им давам да припарват до покривите. Супер реклама. Май бригадата няма работа и си търси клиенти.Може и да греша Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот yaneff82 на 02 Юни 2013 15:16

То и за реклама не става един телефон и прехвалени глупости . Да беше споменал от къде сте и някакво име да беше оставил , ама заеби никой така или иначе няма да звънне - почвайте да лепите флаери по входовете някоя бабичка може и да ви се върже .
Редактирано от Пух
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

Мнениеот pooh на 02 Юни 2013 18:07

Ще Ви помоля, да се въздържате от подобни изрази, за да не раздаваме картони.
Агресивното поведение по форумите, не води до нищо положително - хабите нерви, които са си лично ваши.
Спазването на добрия тон е най-важното условие, някой да е добре приет ТУК. a (138).gif
Преди да ни направят бедни, ще ни направят прости!
Колкото повече - толкова повече!
3 пъти режа ... и все късо!
Аватар
pooh
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво

Мнениеот yaneff82 на 02 Юни 2013 19:38

sk (40).gif
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

Мнениеот mimi_50 на 02 Юни 2013 22:33

Сега спокойно мога да кажа че не е тяхна реклама.
А на вас не избързвайте с вашите мнения,дори и да сте на 100% сигурни че е реклама.
А що се отнася че си търсят работа мога да кажа че не е така,те в момента са много заети и се разбрахме след около две седмици да започнат и моят покрив.
Независимо как ще приемете моят коментар аз съм сигурна че са много коректни.
И на края ще ви кажа честно,обещах малко или много да променя мнението на някой хора тук,защото не е честно заради един човек който е останал доволен от тях да им създава непрятности като им побликува номера.
Аз също ще им поблукувам номера но с друга цел пък вие си мислете каквото искате.

Твърдо не е честно и да се пише от 2 акаунта с цел прикрита реклама тип "Отзив от доволен клиент"! Публикуване на мнения от различни акаунти е не само забранено, но и невъзпитано!
Ако искате - посетете раздела Място за реклама!, където след подходящо представяне (прочетете особено добре ТАЗИ ТЕМА), ще имате възможност да ПОКАЖЕТЕ работата си.
Имайте уважение към потребителите на Форума и ще получите същото в отговор, но действия като горното ще бъдат санкционирани - чувствайте се предупредени!
Пух
mimi_50

Мнениеот Стилиян Лукаров на 03 Юни 2013 19:28

mimi_50 написа:**********
Сега спокойно мога да кажа че не е тяхна реклама.
А на вас не избързвайте с вашите мнения,дори и да сте на 100% сигурни че е реклама.
А що се отнася че си търсят работа мога да кажа че не е така,те в момента са много заети и се разбрахме след около две седмици да започнат и моят покрив.
Независимо как ще приемете моят коментар аз съм сигурна че са много коректни.
И на края ще ви кажа честно,обещах малко или много да променя мнението на някой хора тук,защото не е честно заради един човек който е останал доволен от тях да им създава непрятности като им побликува номера.
Аз също ще им поблукувам номера но с друга цел пък вие си мислете каквото искате.

Твърдо не е честно и да се пише от 2 акаунта с цел прикрита реклама тип "Отзив от доволен клиент"! Публикуване на мнения от различни акаунти е не само забранено, но и невъзпитано!
Ако искате - посетете раздела Място за реклама!, където след подходящо представяне (прочетете особено добре ТАЗИ ТЕМА), ще имате възможност да ПОКАЖЕТЕ работата си.
Имайте уважение към потребителите на Форума и ще получите същото в отговор, но действия като горното ще бъдат санкционирани - чувствайте се предупредени!
Пух

Относно мнението на потребителя "mimi_50" - реклама направена по този начин в нашия форум е меко казана безсмислена! Форума приветства всички колеги, които разбират професията си и знаят какво пишат и как да се аргументират! Платформата на системата и правилата наложени в този форум допускат реклама по няколко начина, но не и по този, който се лансира от "mimi_50" и "vaskos"! Това е реклама, която най-малкото обижда интелигентността на хората посещаващи форума. За всички е ясно, че двата ника се използват от един и същи човек, но за по нагледно и ще ви пусна снимка на модераторският панел, където се вижда мнението на "mimi_50", а под него в графата "Потребители пишещи от този адрес" ясно е изписан и втория акаунт, който ползва същия адрес.
2-ри акаунт.gif

Изводите може всеки сам да си направи - и публикуващите подобни рекламни постове, и четящите ги!

ПП. Трябва да сте благодарни, че Пух е махнал името на фирмата... предполагам разбирате защо?!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
SHL - Строителство и ремонт
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
http://www.bgremonti.com
http://www.otpushvane.com
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Аватар
Стилиян Лукаров
СМР
СМР

Мнениеот chapara на 04 Юни 2013 17:20

Аз бих му дал Бан ана на такъв потребител, ама де да имах тез права. А и не знам защо не дадеш на модовете тез права :D
"Чапара" Е.О.О.Д.
Фирма за довършителни строителни дейности.
Божо от Софето
Изображение
Аватар
chapara
СМР
СМР

Мнениеот tonipetr на 17 Юни 2013 21:34

Искам да попитам някой по компетентен. Каква е разликата в цената за претърсване и целостен ремонт на покрив. Получавам съвети че било по-изгодно да направя целосте ремонт. Вие какво мислите?
tonipetr
Потребител

Мнениеот vlmladenov на 17 Юни 2013 22:33

Едно претърсване струва от 13 до 25лв/м2, ремонт от 40 до 100лв/м2, а демонтаж и изграждане на нов покрив от 130 до 150лв/м2. Това са цени , които не се конкурират с цените на пишмановци , който подбиват пазара. И за тази цена получавате договор и гаранция, а от другите течащ покрив и ходене по мъките. sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif sk (41).gif , а това са вашите съседи , който ви се присмиват , защото това им е присъщо. z_ile3511.gif
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот kalont на 19 Юни 2013 09:55

Това наистина ли са реални цени!
kalont
Потребител

Следваща