Полимерни керемиди ???

Полимерни керемиди ???

Мнениеот Pavian на 20 Апр 2013 19:42

Здравейте предстои ми смяна на керемиди 40 кв.м . чуда се дали си струва да слагам полимерни керемиди .. впечатли ме , че са много по леки и нечупливи а направо гъвкави ... как се държат на слънце и има ли някой с опит с теази керемиди .? благодаря предварително
Pavian

Re: Полимерни керемиди ???

Мнениеот pooh на 20 Апр 2013 19:59

Pavian написа:Здравейте предстои ми смяна на керемиди 40 кв.м . чуда се дали си струва да слагам полимерни керемиди .. впечатли ме , че са много по леки и нечупливи а направо гъвкави ... как се държат на слънце и има ли някой с опит с теази керемиди .? благодаря предварително

Еееех ... какво нещо е рекламата ... :wallbash:
Теглото оказва, сравнително малко влияние върху конструкцията на покрива. Нечупливи не са дори и металните - всичко си има срок на експлоатация. Това за "гъвкавите" още ме кара да се кискам ... Laie_67.gif
Сериозни данни за полимерни керемиди , аз не съм чел - може и да е защото ми е далеч от специализацията, но ако има такива - споделете.
Преди да ни направят бедни, ще ни направят прости!
Колкото повече - толкова повече!
3 пъти режа ... и все късо!
Аватар
pooh
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво

Мнениеот huan на 20 Апр 2013 23:11

Според ме са много добри но аз си оставам на мнението че от керамичната керемида по добра няма работил съм със керамични керемиди на по 50-60години в който има още живот така че ви препоръчвам да си сложите керамични керемиди но всеки си има вкус и избор надявам се че съм бил полезен sk (43).gif
Ремонт на покриви във цялата страна http://proekti-pokrivi.vacau.com/ Трайко Илиев
huan
Активен потребител

Мнениеот Pavian на 20 Апр 2013 23:26

Реклами :) аз знам , че полимерната може да бъде различно направена зависи дали се спазва технологията ... тоест дори и в българия (да не говорим за украина и русия ) полимерните керемиди ги прават кой , не го мързи . И съм сигурен че само заради това има недоволни . Незнам ама м/у полимерна и полимерна има много голяма разлика разбрах от четене че има разлика и в самия полимер ( полипропилен или полиетилен) тоест до колкото разбрах ОГРОМНА разлика ... sk (13).gif коя гори на слунце коя не коя е чуплива коя не и др :wallbash: ... ше посета няколко фирми и ще зема решение ако съм доволен ще се похваля :)
Pavian

Мнениеот huan на 21 Апр 2013 10:40

Pavian написа:Реклами :) аз знам , че полимерната може да бъде различно направена зависи дали се спазва технологията ... тоест дори и в българия (да не говорим за украина и русия ) полимерните керемиди ги прават кой , не го мързи . И съм сигурен че само заради това има недоволни . Незнам ама м/у полимерна и полимерна има много голяма разлика разбрах от четене че има разлика и в самия полимер ( полипропилен или полиетилен) тоест до колкото разбрах ОГРОМНА разлика ... sk (13).gif коя гори на слунце коя не коя е чуплива коя не и др :wallbash: ... ше посета няколко фирми и ще зема решение ако съм доволен ще се похваля :)

Ако се откажете от полимерните керемиди може да се спрете на http://www.tondach.bg [TONDACH] много са добри
Ремонт на покриви във цялата страна http://proekti-pokrivi.vacau.com/ Трайко Илиев
huan
Активен потребител

Назад към Покрив