Площадка от бетон

Строежи, огради, подпорни стени, терасиране и др.

Площадка от бетон

Мнениеот ivans на 05 Мар 2014 10:51

Здравейте, предстои ми наливане на площадка 20м2 над която в бъдеще ще се направи навес . Бихте ли ми описали стъпките които трябва да се изпълнят - армиране, кофраж, какъв бетон, заглаждане..... Площадката ще се ползва за слагане на маса и столове, и за изпиране на някой друг килим. Струва ли си готов бетон, или да се бърка на ръка, защото няма пряк достъп и трябва да се носи на ръка по стълби. Струва ли си шлайфане на бетона за да не се износва горният слой? В единият ъгъл ще се постави и сифон.
Благодаря предварително
ivans
Потребител

Re: Площадка от бетон

Мнениеот Flo на 05 Мар 2014 12:54

Така зададен общо въпроса е тема за дълги лакърдии във форума Направи сам,където няколкото модератора са всезнайковци и всичко ще Ви обяснят.
Тука форумът е професионален и въпросът би трябвало да е в този смисъл:Има ли кой да ми направи площадка от бетон за еди какви си цели и колко ще ми струва? И вече,като се намери някой професионалист,той може да влезе в конкретиката на това,което наистина може да Ви свърши работа.Другото са общи приказки за чесане на клавиатурата,ако използвам този шеговит израз sk (43).gif
Flo
БЕТОНИ
БЕТОНИ

Назад към Земни работи, кофраж, армиране и стоманобетон