Работа картон из София

Изображение
Правила на форума
Сектор за частни обяви и физически лица извършващи услуги.
*Първо и основно условие за всеки, който продава или предлага услуги е да се представи в секцията за представяне на форума или в самата тема която пуска! Обяви без данните на собственика им, ще бъдат изтривани. Задължителни изисквания за представяне: Трите имена, местожителство, телефон.
*Oбяви за услуги, продажби, замени или наеми без реални снимки, цени и контакт за връзка ще бъдат цензурирани или трити без предупреждение!
*Неграмотно написани обяви ще бъдат трити без предупреждение!
*Обяви и заглавия на обяви, написани с големи букви ще бъдат цензурирани или изтривани без предупреждение!
*В обяви за извършване на услуги е задължително да се пускат актуални снимки на лична работа! Снимките трябва да са ясни и да показват вашата работа в детайли! При неизпълнението на това условие, обявата ще бъде незабавно изтрита без предупреждение или уведомяване на потребителя! *Всеки Потребител има право на 2 обяви за един месец. Пример: 1 обява за продажба/и и 1 обява за услуга/и.

Работа картон из София

Мнениеот KnaufEr на 19 Юли 2017 16:45

2-3 софийски фирми ми дават добри цени /2 пъти по високи от колкото в Бургас/
Дали има картонджия с който да работим в екип в София,да си наемем квартира и да изкараме некой лев ?
Имам кола ,имам инструмент!
добре е желаещия да е трудолюбив -може да няма познания в картона ,но да не спира да се труди и да се примери да следва това което му се говори ,ест. не трябва да се страхува от стълбата/че имаше един фен на 1вото стъпало не искаше да се качва?!?/ ...
Също не трябва да пие,по възможност и да не пуши ..
В замяна ще получи равно на моето заплащане/въпреки че аз ще амортизирам инструмент../,също и би могъл да се понаучи да монтира картон ...
Очаквам лични съобщения от сериозни хора!
KnaufEr
Потребител

Назад към Търси - предлага