Какво мислите за тази Оферта ?

Това е раздел в помощ на клиента!
Тук всеки клиент може да покаже офертата, която е получил за обсъждане!
При съмнения за некоректни оферти, ние сме готови да помогнем с нашите знания и опит!

Re: Какво мислите за тази Оферта ?

Мнениеот ЧефоС на 19 Юни 2011 19:57

Явно колегата Kapital е някой току що завършил ВИАС, и се опитва да се пробва в занаята. Подхвърли нещо на форума, без необходимата информация. И последно цитира разни текстове, незнайно от къде копирани. Не зная какво очаква, но при така зададената тема отговорите са такива. Темата не е от полза за никой, и вече е време, за да бъде изтрита, а не заключена. Само разлайва форума.
ЧефоС
Нарушил правилата на форума

Мнениеот Kumay на 19 Юни 2011 21:19

ЧефоС написа:...Темата не е от полза за никой, и вече е време, за да бъде изтрита, а не заключена. Само разлайва форума.

Съгласен съм! Не съм от професионалистите, но и мен ме дразни! admin, много си толерантен, мисля! a (151).gif
Бивш служител на Томика ЕООД! Сега в Техномонтаж ЕООД Асеновград - проектиране, производство, транспортиране и монтаж на метални конструкции и термопанели.
https://www.facebook.com/NikolayKlochev
https://www.facebook.com/TehnomontajEOOD/
Аватар
Kumay
ЕЛЕКТРОИНСТРУМЕНТИ
ЕЛЕКТРОИНСТРУМЕНТИ

Мнениеот Flo на 19 Юни 2011 21:55

Kapital написа:2.4. ПРОФЕСИОНАЛЕН СТРОИТЕЛЕН МЕНИДЖМЪНТ - ИНЖЕНЕРИНГ

Професионалният строителен мениджмънт (фиг. 1.5) обединява в колектив инвеститора, проектанта и строителния мениджър с не противопоставящи се съревнователни взаимоотношения.

Единство и борба на противоречията или и вълка сит и агнето цяло или пък 3 в 1 в строителството sk (41).gif -революционния подход-КОЛЕКТИВА Машалла,аферим,брависимо и т.н!
Защо ли законодателя има друго виждане:
ЗУТ Раздел II.
Участници в строителството и взаимоотношенията между тях
Чл. 160. (Изм. - ДВ, бр. 65 от 2003 г.) (1) Участници в процеса на строителството са възложителят, строителят, проектантът, консултантът, физическото лице, упражняващо технически контрол за част "Конструктивна", техническият ръководител и доставчикът на машини, съоръжения и технологично оборудване.

(2) Взаимоотношенията между участниците в строителството се уреждат с писмени договори.

п.с.Договорите се сключват между страни в качествата им определени в чл.160, а понятия като "непротивопоставящи се съревнователни взаимоотношения" е много тъп социалистически анахронизъм.Какво съревнование бе колега?Откъде ги вадиш тез мъдри мисли?
Flo
БЕТОНИ
БЕТОНИ

Мнениеот MASTERCAM на 19 Юни 2011 21:57

На този форум толерантноста е на особенна почит стига да не минава границите на допустимото ,щом Админа още не я изтрива значи темата има своето място на форума,а и е добре повече хора да я прочетат все ще имат някаква полза от прочетеното.
http://mastercam.alle.bg/
https://www.facebook.com/MasterFireplaceArt
Моите лични мобилни номера на които може да се свържете с мен.
0894391142 /Globul.
0889 391142 / Мtel
Аватар
MASTERCAM
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК

Мнениеот dango на 20 Юни 2011 09:19

ЧефоС написа:Явно колегата Kapital е някой току що завършил ВИАС, и се опитва да се пробва в занаята. Подхвърли нещо на форума, без необходимата информация. И последно цитира разни текстове, незнайно от къде копирани. Не зная какво очаква, но при така зададената тема отговорите са такива. Темата не е от полза за никой, и вече е време, за да бъде изтрита, а не заключена. Само разлайва форума.

Никой завършил ВИАС не би водил тема по такъв безмислен начин!
По-вероятно kapital да е завършил някое подобно учебно заведение, вероятно с профил философия и някой дървен философ (мениджър) му е промил мозъка с ИНЖЕНЕРИНГ. :D :D :D :respekt:
Аватар
dango
Активен потребител

Мнениеот Kapital на 20 Юни 2011 10:03

Колеги , темата бе : „Какво мислите за тази Оферта ?”

Докато се опитвате да гадаете какъв съм :

балама
тарикат
глупак
алчен майстор
мушенгия
проучващ пазара
идеалната жена
нямащ идея от практическото изпълнение на работата
някой току що завършил ВИАС, и се опитва да се пробва в занаята
дървен философ

можехте спокойно да прочетете само първият ред /заглавието/ на Офертата а именно :
ОФЕРТА
СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕРИНГ

след което да напишете един единствен ред , който да гласи :
Тази Оферта е НЕЗАКОННА !

Защо е така оставям вие сами да разберете .

Съвсем друга тема е : Какво е СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕРИНГ , къде съществува и колко е ефективен ?

Надявам се че не съм ви засегнал с провокацията си така както вие ме засегнахте директно.
Бях провокиран да пусна тази тема поради факта , че в България съществуват изключително много фирми които в името си съдържат думата ИНЖЕНЕРИНГ !
Освен това във вашият форум съществува раздел „Архитектура, дизайн и инженеринг”.
За мен бе интересно да чуя мнения на колеги за което съм ви благодарен въпреки квалификациите по мой адрес.
Ето това наистина е краят на темата за мен , и наистина всичко ми е ЯСНО .
Моля ВИ бъдете по позитивни и благосклонни към новите лица във форума . Бъдете просто по добри хора !
Пожелавам ви успехи в начинанията и личният живот !
КРАЙ
Kapital
Потребител

Мнениеот ЧефоС на 20 Юни 2011 18:32

Kapital написа: КРАЙ

Все си мисля, че може да е край с този ник. Сега ще се регистрираш с друг. Вече си зарибен, пък и като гледам с какъв хъс пишеш, още повече съм убеден в това.

В правата на админа е да те залови по IP
ЧефоС

Мнениеот chapara на 20 Юни 2011 23:13

Аз чета sk (43).gif ,и ще се включа на 5-та страница , ако има такава z_wsm47.gif
"Чапара" Е.О.О.Д.
Фирма за довършителни строителни дейности.
Божо от Софето
Изображение
Аватар
chapara
СМР
СМР

Мнениеот icokanev на 01 Мар 2012 00:23

pooh написа:... На база на какво да се дадат каквито и да е мнения - голи сметки и кухи цифри?
...

И много възможности!
Принцип на Ларсън:
Ако направиш невъзможното, шефът ти просто ще го включи в постоянните ти задължения!
Аватар
icokanev
Потребител

Мнениеот MASTERCAM на 01 Мар 2012 00:54

От къде си сигурен за многото възможности да не би да сте едно и също лице. :fies:
http://mastercam.alle.bg/
https://www.facebook.com/MasterFireplaceArt
Моите лични мобилни номера на които може да се свържете с мен.
0894391142 /Globul.
0889 391142 / Мtel
Аватар
MASTERCAM
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК

Мнениеот chapara на 01 Мар 2012 13:09

MASTERCAM написа:От къде си сигурен за многото възможности да не би да сте едно и също лице. :fies:

Не е , Драго, лицето го познавам, ма нов и сега разглежда всички теми ,а те пък вече някои не са актуални sk (6).gif
"Чапара" Е.О.О.Д.
Фирма за довършителни строителни дейности.
Божо от Софето
Изображение
Аватар
chapara
СМР
СМР

Предишна

Назад към Цени и ценообразуване. Оферта към краен клиент.