brigada izv6va stroitelni deinosti na mnogo niski ceni

Това е раздел в помощ на клиента!
Тук всеки клиент може да покаже офертата, която е получил за обсъждане!
При съмнения за некоректни оферти, ние сме готови да помогнем с нашите знания и опит!

Re: brigada izv6va stroitelni deinosti na mnogo niski ceni

Мнениеот тухлар на 21 Сеп 2013 21:47

Мънца, обикновен участник съм във форума. Без особени претенции за подлизурство. Не ми е в характера. А ти, в качеството на какъв се изявяваш, че отправяш такива въпроси?
тухлар
Нарушил правилата на форума
Нарушил правилата на форума

Мнениеот Мънцата на 21 Сеп 2013 21:54

тухлар написа:Мънца, обикновен участник съм във форума. Без особени претенции за подлизурство. Не ми е в характера. А ти, в качеството на какъв се изявяваш, че отправяш такива въпроси?

Също в качеството си на обикновен потребител, но който е спазил едно от основните правила на форума - представянето! Точно затова се дразня, когато анонимни търсят някаква сметка на някой и изискват, каквото и да е! И аз не съм подлизурко, затова ти го казвам в очите и по този начин!

viewtopic.php?f=27&t=2790
Аватар
Мънцата
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК

Мнениеот Kumay на 21 Сеп 2013 23:15

тухлар написа:Мънца, обикновен участник съм във форума. Без особени претенции за подлизурство. Не ми е в характера.

Стефане! Знаем ти характера! Май ти е доскучало и започна да изпълзяваш? Кротувай си в ъгъла! JC-ThankYou.gif
Бивш служител на Томика ЕООД! Сега в Техномонтаж ЕООД Асеновград - проектиране, производство, транспортиране и монтаж на метални конструкции и термопанели.
https://www.facebook.com/NikolayKlochev
https://www.facebook.com/TehnomontajEOOD/
Аватар
Kumay
ЕЛЕКТРОИНСТРУМЕНТИ
ЕЛЕКТРОИНСТРУМЕНТИ

Мнениеот yaneff82 на 22 Сеп 2013 07:36

Извинявам се за предния заслужен пост .В който нямаше нито един цинизъм ,а по скоро много истина и някоя обидна дума .Сега ще спазя правилата този ще го цензурирам .

Стефане ................... , .......................................................................................................
..........................................! ...........................................................
....................
.................................................. .......................................................................... .........? ................................................................................. . ...................................................................................................................................
Разбра ли ме сега ?
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

Мнениеот Chefo77 на 22 Сеп 2013 23:46

тухлар написа:... А ще има ли санкции за хората с нецензурни изявления? Янеф не е единствен.

Благодаря!

Тъй като интуицията ми намеква, че с този пост (напомняш за една долна част от комунистическото минало, а именно доносите) визираш част от мое изявление по-горе, се надявам, че всеки е разбрал, че използвах толкова крайни думи за описание на крайна фаза на поругаване на достойнството на някого. Ако Админа прецени - нека го изтрие или замени с ... да речем по-подходящи думи и ме накаже за използването на тези. Аз няма да рева, че някой е бил толериран за нещо, за което аз съм бил порицан sk (6).gif
Монтаж на естествени и ламинирани подови настилки
Стилко ЕООД: 0888/235470 (Вива); 0899/100937
Аватар
Chefo77
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ

Мнениеот МАЙСТОР ВТ на 28 Сеп 2013 10:14

Искам да разкажа случка от този сезон.Малко да разведря положението. Аз МНОГО държа клиента накрая да е доволен от свършената от мен работа.
И винаги гледам максимално да им угодя. НО всичко има граници. Случката е следната. Боядисвам стая цялата бяла (тавани стени) идва клиента и ми казва че не съм отсякъл в ъглите по вертикал както трябва и отсичането ми с четката не е направено както трябва. А да не говорим че едната стена (която я осветява слънцето) е по бяла от другата. sk (41).gif много се смях като ми го каза това. Е на такива клиенти и двойно да ми плащ няма да отида.
При положение, че когато е един цвят не се отсича а се пълни ъгъла с боя(аз дори карам след четката и с малко валяче със същата структора на косъма както на големия валяк за да не би случайно да остане да личи косъм от четката) някой да твърди че не е отсечено ...... sk (41).gif
Пожелавам на всички ни По- Добри клиенти а на всички клиенти да си намерят точния Майстор sk (56).gif
Аватар
МАЙСТОР ВТ
СМР
СМР

Мнениеот vlmladenov на 28 Сеп 2013 23:14

Клиенти всякакви. В последно време попадам и аз на едни зевзеци.Викат ме за оглед и искат от мен оферта за работата и ми разказват как не обичат братята роми, дори ме питат имам ли в бригадата такива , а после моята оферта отхвърлена. След работа едно кръгче с колата до обекта и какво да видя!!! нашите братя се трудят за насъщния.Моята оферта била двойно по скъпа.Нищо лично към братята sk (49).gif .
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот vlmladenov на 28 Сеп 2013 23:21

Друг случай. Изгражда се нова къща на два етажа и сутерен. Стига се до покрива викат мен и други бригади, правим офертите и разликата е 2750лв.Моята е по-скъпа от останалите.Разликата е в материалите: обикновено ОСБ, а моето е хидрофобно, битумни керемиди от 12лв, а моята от 18.20лв.
Хората не ги еня за материалите , а за това колко пари ще им вземат. Както казва проф.Вучков...... тишина ....Слушам и не вярвам на ..... sk (41).gif
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот Chefo77 на 28 Сеп 2013 23:44

Идеята е за това кой какво ще получи, но не е много свързано с темата ...
Преди доста време майката получава подарък от бащата - 5 годишна Опел Корса, дизелче, в перфектно състояние ... взета много изгодно, защото влязла под камион изотзадзе - смяна радиатор и кулер, капак, броня, очиларка и фарове и всичко ток. Та - дни след реновирането колата е в гараж на приятел за смяна на ремъци, филтри и т.н. Майката стои до колата, минава някакъв мъж, спира и се заглежда в колата. Пита за ТТ данните и казва: "Страхотна Корса. Моята жена точно такава иска. Колко искате за нея?". Майката без да се замисли изтърсва: "8 хиляди". Оня се пострясква и вика: "Ти да не си луда, 8 бона!" Майката се подсмихва: "Може да съм луда, но жена ти няма да кара точно такава кола!". И се врътва навътре.
Оня беснее и заминава. След 5 минути се връща и казва: "7500 и я вземам преди да е излязла оттук" ... Е, майка ми все още си кара Корсата sk (3).gif sk (3).gif Макар че тогава за 7500 се вземаше А3 , инатът си е инат и отношението си е отношение.
А на оня жена му определено не кара нейната кола.
Монтаж на естествени и ламинирани подови настилки
Стилко ЕООД: 0888/235470 (Вива); 0899/100937
Аватар
Chefo77
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ

Предишна

Назад към Цени и ценообразуване. Оферта към краен клиент.