brigada izv6va stroitelni deinosti na mnogo niski ceni

Това е раздел в помощ на клиента!
Тук всеки клиент може да покаже офертата, която е получил за обсъждане!
При съмнения за некоректни оферти, ние сме готови да помогнем с нашите знания и опит!

Re: brigada izv6va stroitelni deinosti na mnogo niski ceni

Мнениеот maxi на 31 Яну 2013 17:20

chapara написа:А бре от къде я извадихте тая тема , 2011г.

a (132).gif a (132).gif a (132).gif a (56).gif

Май аз съм и избърсал прахта :? :datz:

Тя темата е стара,но съм сигурен ще се съгласите с мене ,че съдържанието в нея е актуално към днешна дата.
.........................................
Строително - Ремонтни Услуги
Ремонт на Апартаменти и Къщи
......................................
http://remonti-em.com
http://proremont.bg/
Аватар
maxi
Потребител

Мнениеот vlmladenov на 04 Фев 2013 20:02

С една дума. ПИШМАНОВЦИ
Така като подбиваш цените все гладен ще си стоиш.
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот nasco2 на 05 Фев 2013 11:33

Хм, 2011г. все още имаше доста работа, какви ли са им цените сега??????
Аватар
nasco2
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ

Мнениеот Мънцата на 05 Фев 2013 11:35

nasco2 написа:Хм, 2011г. все още имаше доста работа, какви ли са им цените сега??????

Сигурно наполовина sk (37).gif
Аватар
Мънцата
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК
КАМИНИ И ЕСТЕСТВЕН КАМЪК

Мнениеот chapara на 05 Фев 2013 11:39

Неееееее, без пари sk (23).gif
"Чапара" Е.О.О.Д.
Фирма за довършителни строителни дейности.
Божо от Софето
Изображение
Аватар
chapara
СМР
СМР

Мнениеот vlmladenov на 05 Фев 2013 17:17

Нееее не сте прави БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ е точната дума. Човек да се радва, че има такива хора в България. Laie_67.gif
Винаги напред. Затова сме живи
http://www.bgremonti-pokrivi.com
Аватар
vlmladenov
СМР
СМР

Мнениеот yaneff82 на 06 Фев 2013 10:57

Нека да има и такива маймуни , много ми е хубаво да оправям бакиите на такива и да слушам как се оплакват клиентите от всички майстори и в същото време да ми плаща двойно a (65).gif Laie_67.gif
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

Мнениеот rumen_iankov на 28 Фев 2013 20:06

Ето едни други цени
http://www.misiamoiatdom.com/forum/t-21 ... %BE-%D1%81
ВиК услуги,Ремонт на бани 0887737270
http://rumen1972.snimka.bg/?profile,albums
rumen_iankov
Активист

Мнениеот yaneff82 на 28 Фев 2013 21:57

окачени тавани5 лв/m2преградни стени 4 лв/m2

Нека , нека да има и такива .
Нали видя коментара от долу , много правилно се е изразил човека .
Монтаж на гипсокартон - снимки http://www.yaneff82.snimka.bg

Страницата ми в фейсбук - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 422?ref=hl
Аватар
yaneff82
СУХО СТРОИТЕЛСТВО
СУХО СТРОИТЕЛСТВО

Мнениеот МАЙСТОР ВТ на 01 Мар 2013 12:22

Искам да споделя случка от предната зима,дебелия сняг sk (37).gif . Офис зграда 2 ет. всеки по около 1000м2. Без преградни стени и плочки 60/60. Замаската добра. Пускам оферта 11,50м2 и човека ми се изсмя. Извади оферта от бюрото си на която пишеше 6,50 М2 с включени материали ( лепилото и фугата от изпълнителя) sk (38).gif И ако съм искал да го работя трябвало под тази цена. sk (3).gif Тогава и аз се сямах. Laie_67.gif
Аватар
МАЙСТОР ВТ
СМР
СМР

Мнениеот vencii на 01 Мар 2013 16:15

А цена за около1000м2 картон на лепене до шпакловка-11лв с материалите-тия хора няма да им дойде акъла,че ниските цени не са от полза на никого по веригата sk (22).gif
vencii
Активен потребител

Мнениеот Lube на 01 Сеп 2013 17:28

МАЙСТОР ВТ написа:Искам да споделя случка от предната зима,дебелия сняг sk (37).gif . Офис зграда 2 ет. всеки по около 1000м2. Без преградни стени и плочки 60/60. Замаската добра. Пускам оферта 11,50м2 и човека ми се изсмя. Извади оферта от бюрото си на която пишеше 6,50 М2 с включени материали ( лепилото и фугата от изпълнителя) sk (38).gif И ако съм искал да го работя трябвало под тази цена. sk (3).gif Тогава и аз се сямах. Laie_67.gif

ужЕс sk (3).gif
На всички ни се иска да не си губим времето с офертиране, особено когато клиента явно не изглежда сериозен.
6.50 кв/м ???!??!?! добре де какво лепило ще използва при разходна норма 6-7 кв./м на торба и това говорим при идеално равна основа... - най-евтиното е 6лв. ... а фуга..., апропо гледах в един магазин фуга за около 2-3лв/кг(гръцка някаква) и изглеждаше ужасно, при все че в магазина имаше около 4-5 други видове... тази имам чувството че мострите и бяха АНТИРЕКЛАМА...
А като се замислиш че на тая квадратура ще ползваш наемен труд, демек и печалба трябва да остане sk (42).gif :headbash:
Аватар
Lube
Потребител

Мнениеот Chefo77 на 20 Сеп 2013 10:41

Колеги, колеги ... нищо не знаете вие. Какво лепило щяло да се използва ... Въпросът е КАК ще се използва това лепило, не само какво е. Защото една торба ако стига за 7 м2 при нормално полагане, един кадърен "майстор" ще ги направи 15 или 18. Кой е казал, че зад картона ще има примерно 5 топки на квадрат, може да са 5 на целия лист sk (6).gif Ееей, не се досещате значи. Да не говорим, че със сигурност има откъде да се вземе лепило с изтекъл срок на ниска цена.
В края на краищата за всеки влак си има пътници. Който търси ниска оферта, намира ниска оферта и се радва на качеството, което тази оферта му е дала. А който си държи на неговото, рано или късно получава дивиденти от това. На мен лично ми носи огромно удоволствие като видя как се променя погледа на клиент, който иска нещо, на когото съм изложил доводите за и против и на когото категорично съм казал или показал, че нещата ще станат по "моя" начин - или изобщо няма да станат с мен. В края на краищата нали затова работим - да се справим добре и да сме доволни и двете страни.
А иначе куцо, кьораво и сакато дойде от селата в големите градове заради бума на строителството, и когато той секна на тях не им се връща обратно и започнаха да работят какво ли не за колкото и да е. Пазарът сам ще ги изхвърли - това е моето мислене. Лошото е, че си заминаха и фирми, които имаха ресурс да работят добре...
Монтаж на естествени и ламинирани подови настилки
Стилко ЕООД: 0888/235470 (Вива); 0899/100937
Аватар
Chefo77
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ

Мнениеот тухлар на 20 Сеп 2013 19:41

И в крайна сметка, който плаща, той поръчва музиката. Който може да си позволи Виенската филхармония, ще я слуша. Който не може, ще слуша Берковската. И тя не е лоша, въпрос на личен вкус.

От личен опит. Преди две години си избрах от обява във вестник шпакловчик за таван от бетон, непосредствено след декофриране на платната на цена 2,50 лв./кв. м. Видя ми се съмнително. Младо момче, и баща му за общак. Но реших да пробвам. Казах му да направи 2 квадрата, и ако ми хареса, ще продължи. Ако не ми хареса, няма да плащам, и да си изчегърта шпакловката. Не, че с 5 лв. ще обеднея. Момчето се съгласи. Ами какво да кажа. Справи се човека. И сам му предложих по 4 лв.

Правете си извода какво прави глада. Не Ви го пожелавам. Всичко в страната отива от зле към по-зле. Вие тук се надскачате да си правите пиар, и да доказвате колко сте добри. А и си вярвате, на всичкото отгоре.Не е лошо. Но нали виждате, че тук си пишете една дузина хора. Новите са рядкост. Добре ще е да се замислите върху това. Но не мога да се съглася, че непременно ниските цени означават лошо качество. Причините могат да са различни.
тухлар
Нарушил правилата на форума
Нарушил правилата на форума

Мнениеот Chefo77 на 20 Сеп 2013 20:18

Да, цената не е атестат за качеството. Не дай Боже на някого да му се налага да държи ниска цена. В по-високата цена обаче най-често се съдържа не само сухия труд, а и неща като "опит", "отговорност" (включваща и "гаранция"), "материална база", ...
Не зная за колегите, но аз без да се замисля бих се обърнал и излязъл от обекта, ако клиент поиска да му сложа 2 м2 паркет, за да ме види как работя. Предполагам, че повечето колеги ще се съгласят с мен. Да уважаваш труда си освен всичко друго означава да не позволяваш на който и да е да се гаври с него и с теб като личност - а това си е гавра. Това не е проба-грешка. Не е дегустация на вино. Не е дай да ти ударя шамар, да видя ще те боли ли. Не е дай да те потаковам малко, да видя ще ти хареса ли.
Иначе голямо БРАВО за това, че сам сте завишил договорената цена. След като си е свършило добре работата, момчето заслужава да бъде стимулирано!!!
Монтаж на естествени и ламинирани подови настилки
Стилко ЕООД: 0888/235470 (Вива); 0899/100937
Аватар
Chefo77
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ

ПредишнаСледваща

Назад към Цени и ценообразуване. Оферта към краен клиент.