Дренажна система

Това е раздел в помощ на клиента!
Тук всеки клиент може да покаже офертата, която е получил за обсъждане!
При съмнения за некоректни оферти, ние сме готови да помогнем с нашите знания и опит!

Re: Дренажна система

Мнениеот u3poD на 26 Дек 2010 21:17

Я разкажи за сравнението да обсъдим, не се измъквай така леко
Всичко може, но не всеки го може! За да се справяш, трябва да ти идва от вътре!
Аватар
u3poD
СМР
СМР

Мнениеот pooh на 27 Дек 2010 14:08

hali написа:Клиент съм но имам още три оферти и исках да ги сравня. Дренажа е във Варна

Айдееее ... поредният колекционер sk (37).gif
Абе ще ви дойде акъла, като се наложи да си платите за оферирането ... Скоро ще настъпи ред и дисциплина в бранша - както за псевдо "майсторите", така и за "претенциозните" клиенти - пациенти sk (6).gif
Преди да ни направят бедни, ще ни направят прости!
Колкото повече - толкова повече!
3 пъти режа ... и все късо!
Аватар
pooh
ПРОФЕСИОНАЛИСТ Сухо с-тво

Мнениеот special на 27 Дек 2010 19:34

pooh написа:
hali написа:Клиент съм но имам още три оферти и исках да ги сравня. Дренажа е във Варна

Айдееее ... поредният колекционер sk (37).gif
Абе ще ви дойде акъла, като се наложи да си платите за оферирането ... Скоро ще настъпи ред и дисциплина в бранша - както за псевдо "майсторите", така и за "претенциозните" клиенти - пациенти sk (6).gif

Колко точно казано, и ние практикуваме по този начин с депозитно заплащане на офертите. Другото направо си е анархия.
Съдете за Вашия успех по това, от което трябва да се откажете при постигането му.

ИзображениеИзображениеИзображение
http://www.bgremonti.com
http://otpushvane.com
Аватар
special
Експерт

Мнениеот pooh на 27 Дек 2010 20:29

Ами то кой не е пропищял вече от "колекционери на оферти"?
Имаше и специална тема за плащането на оферти при заснемане на обект и количествени сметки. Сега е друго - питат по форумите колко най-малко може да струва нещо и после със "събраната" информация се отива при кандидатите и се почва "За това толкова, за онова - на половина"
Хора, разберете, че майстора може да се съгласи и без пари да работи, но и качеството е съобразено с това!
Другата крайност са "майсторите", които просто не знаят колко струва дадена работа, защото не знаят и как точно се извършва sk (6).gif
Преди да ни направят бедни, ще ни направят прости!
Колкото повече - толкова повече!
3 пъти режа ... и все късо!
Аватар
pooh

Мнениеот special на 27 Дек 2010 21:35

pooh написа:Хора, разберете, че майстора може да се съгласи и без пари да работи, но и качеството е съобразено с това!
Другата крайност са "майсторите", които просто не знаят колко струва дадена работа, защото не знаят и как точно се извършва sk (6).gif

sk (49).gif
Съдете за Вашия успех по това, от което трябва да се откажете при постигането му.

ИзображениеИзображениеИзображение
http://www.bgremonti.com
http://otpushvane.com
Аватар
special
Експерт

Мнениеот icokanev на 27 Фев 2012 17:24

Нещо ми се губи.
Колегата иска оферта за дренажна система, ама аз просто не я виждам като такава - при дълбочина 0.5м за изкопа, тогава къде е пясъка за ниво и наклон, от там + 0.2м диаметър на дрен.тръба, колко е дрениращия чакъл над тръбата, припокриването на геотекстила, та и за уплътняване на изкопа става дума!
Има ли възможност за: механизиран изкоп, транспорт за частично извозване на земни маси, доставка на дрен.м-л, и т.н. a (147).gif
Малко са изходните данни за едно такова офериране!
Принцип на Ларсън:
Ако направиш невъзможното, шефът ти просто ще го включи в постоянните ти задължения!
Аватар
icokanev
Потребител

Предишна

Назад към Цени и ценообразуване. Оферта към краен клиент.