Екстериорен дизайн на съществуваща къща - мнения

Екстериорен дизайн на съществуваща къща - мнения

Мнениеот maxuel82 на 18 Окт 2018 22:32

Тъй като с интериорния дизайн се справих доколкото мога ,сега идва ред на външния . Въртят ми се всякакви идеи ,но си е за предпочитане да се допитам до вещи в тази област лица .Имам предвид изготвянето на проект с озеленяване ,осветление ,навес(барбекю) пътечки и всичките му подробности ,които да бъдат визуализирани на "картинка" и по нея да се действа . Има ли във форума някой ,който се занимава с този вид дейност ? Възможно ли е на къща строена 1965г. да се придаде що-годе модерен вид :?
Умният се учи от грешките си, а мъдрия- от грешките на умния !!!
Аватар
maxuel82
Експерт

Re: Екстериорен дизайн на съществуваща къща - мнения

Мнениеот kremenski на 28 Мар 2019 19:30

Разбира се, че е възможно!
...сети се за Лувъра например - една стъклена пирамида и "цепи мрака". Има много варианти на действие, но само с боя и PVC дограма не става. Все пак зависи от къде тръгваш (т.е. каква е къщата). Ако например вече си приключил с помещенията като цяло, няма как изведнъж да направиш цялата южна фасада с окачена стъклена структура тип витрина...
Добре е да се мисли едновременно "и за двете страни на монетата" - всичко е свързано.

Можеш да погледнеш и тук:
Аватар
kremenski
АРХИТЕКТ
АРХИТЕКТ

Re: Екстериорен дизайн на съществуваща къща - мнения

Мнениеот maxuel82 на 29 Мар 2019 08:07

Благодаря . Ще кача снимки ,за да е прегледно . На първия приземен "вкопан" етаж стените са с дебелина 60см и са камък ,така че там няма много варианти ,а и там съм ремонтирал и сменил дограмата вече ,но на втория има възможност за доста пре и доработки и поле за изява sk (43).gif .
Умният се учи от грешките си, а мъдрия- от грешките на умния !!!
Аватар
maxuel82
Експерт

Назад към Архитектура, дизайн и инженеринг