К Р И Т И К И !!!

Изображение

К Р И Т И К И !!!

Мнениеот Стилиян Лукаров на 04 Мар 2007 15:15

Тук пускайте статии за некоректни фирми и майстори, които са ви излъгали или направили калпаво ремонта. Ако имате и снимки на тези хора или на самия ремонт, също ги сложете, като доказателство или някаква обосновка за вашия негативен коментар.
SHL - Строителство и ремонт
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
http://www.bgremonti.com
http://www.otpushvane.com
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Аватар
Стилиян Лукаров
СМР
СМР

Поставяне на плочки

Мнениеот Elena_1 на 28 Юли 2007 19:28

Здравейте! Искам да споделя горчив опит от ползването на услугите на "бригадата на инж. Илиев - качествени ремонти на разумна цена" (обявата ще я срещнете на различни места в интернет, откъдето я намерихме и ние). Ако имате намерение да ползвате неговите услуги за поставяне на фаянс, по-добре се откажете! Ние се излъгахме по развиваните от "Господин Инженера" в началото теории кое как ще стане най-добре (за съжаление, бързахме и нямахме време да търсим препоръчан майстор). На практика резултатът няма нищо общо с неговите обещания!!! :x Резултатът от "коригирането" на наклона в банята ни (който не бил никак добър) след всяко, дори минимално мокрене, е ОГРОМНА ЛОКВА (заемаща 3/4 от площта на помещението), встрани от която се мъдрят 2 сифона (по негов съвет ги направи 2, "за по-добро оттичане"(!!!). Преди това нямаше такава...?!! Другият проблем бе в тоалетната, където искахме подовите плочки да са по диагонал спрямо стените - е, поставени бяха много набързо и абсолютно накриво.
Elena_1

"Маджик" - магьосници

Мнениеот Домсъвет на 21 Сеп 2007 14:07

Здравейте,

Искам да Ви предупредя за некоректна строителна фирма, казва се “Маджик” ООД, собственост на Ненчо Митев и Владимир Петров. НЕДЕЙТЕ да им се доверявате! Не спазват срокове, предават обектите с МНОГО дефекти, не се придържат към проектите на инсталациите – отопление, водопровод и електро. При довършителните работи изпозват най-евтините и некачествени материали – дограми, ел.табла, контакти, тръби, фитинги и др. Ще имате проблеми както по довършването на обекта – ИЗЦЯЛО ЗА ВАША СМЕТКА, така и при комуникацията с горепосочените господа. Докато Ви убеждават да си купите жилище от тях, нямат равни. След това започва истинска драма. Даже със скандал ще Ви искат вноските предварително. С голям скандал!!! Ако случайно им откажете, под претекст, че не е съгласно договора, може и стени да не получите накрая. След като си получите изстраданата собственост, ще се окаже, че са си присвоили и площи от сградата, за които сте платили Вие. Ако ги помолите да отстранят появил се дефект в сградата, докато тя е в гаранция, по-добре е да се обърнете към Арменския поп, има по-голям шанс да Ви свърши работа.

ВНИМАВАЙТЕ С ФИРМА “ МАДЖИК” ООД, наистина са “Маджик”!
Домсъвет

MULTITECH Фирма за дограма мошеници

Мнениеот rumen_iankov на 03 Ное 2007 21:21

Хора не си поръчвайте дограма от фирма MULTITECH .Страшни мошеници са .С жена ми си поръчахме дограма от тях.Отидохме в офиса на бул.П.Славейков 25 да си поръчаме дограма.Там два часа обеснявахме на служителката Габи каква дограма искаме и как искаме да се отварят вратите.След като подписахме договора чак след месец ни се обадиха че ще дойдат да монтират дограмата.След два часа закъснение дойдоха двама монтажници който като чели за първи път слагаха дограма.Вместо с гумен чук слагаха стъклодържателите с метален чук.Режеха с флекс алуминиевите стъклодържатели за да ги напаснат.Отделно ни бяха объркали една врата за посоката на отваряне и казаха че ще оправят грешката.Другата врата беше с два надрани профили.Обещаха да ги сменят.След два дена се обадиха че ще монтират вратата на другият ден в 10.30 и да осигурим човек.След доста чакане и постоянно обаждане на тел 810 30 30 на фирмата чак в 16 часа ни обесниха че монтаж няма да има и трябва да доплатим 92 лева за оправяне посоката на вратата.Когато отидохме в централният офис на Обелско Шосе 7 след дълги преговори по тел накрая дойде една служителка и ни посрещна на стълбите защото тяхната фирма няма стая да посреща клиентите си.След два дена дойдоха и монтираха вратата и донесахо 4 стъклопакета от който счупиха идиния.На другия ден сложиха друг.А днеска дойдоха и взеха другата врата и е донесоха в такова състояние че все едно е сглобена в някой гараж.Общо изгубих 5 дена и сумате нерви и въобще не съм доволен от дограмата.

Не си поръчвайте от фирма MULTITECH
rumen_iankov
Активист

"БУЛ ЛЕС 2000" ЕООД

Мнениеот elia на 24 Дек 2008 15:16

Управител - ТОДОР ИГНАТОВ ТОДОРОВ - Софийска регистрация.
Ужасно некоректна фирма.При нея няма изпълнение на срокове и качество.
Работи с нискоквалифицирани работници,които нямат и договорни отношения с фирмата,а ако свършат някаква работа - тя е просто под всякаква критика!
Тодор Тодоров лъже и клиентите си и работниците. Крие се,не си вдига телефона,при него няма надзор за свършена работа,с една дума - МОШЕНИК !
Аватар
elia

Re: К Р И Т И К И !!!

Мнениеот ALEX M. на 14 Яну 2009 02:21

Дааа ... ! Така правят повечето предприемачи ! Обаче вече са взели парите !
Никой не може да ни спаси
от самите нас !!!

http://vbox7.com/play:86847943#
Аватар
ALEX M.
Експерт

Мнениеот pablo73 на 02 Фев 2009 22:25

здравейте,искам да ви предупредя за едни мошеници-става дума за малка фирмичка-4-5 души-булпайнтерс или
съюз на професионалните бояджии-бягайте далече от тях.мотото им е бързо,чисто,качествено но нищо такова няма
идват едни келешчета-20 годишни с вид на наркомани които облепват с найлони навсякъде и вие си казвате-браво на
тия момчета-да ама не.понеже боядисват и шпакловат с машини почва се едно влачене на машини и маркучи,които
изпокъсват найлоните,обръщат баките с боята,трият се в стените.с една дума крайният резултат е латекс навсякъде,
по гранитогреса,дограмата и тнт.лично на мен окипазиха 2 камини,както и част от фасадата на къщата понеже
бяха отворили вратата.колкото до пода две седмици не можахме да го изчистим от разления латекс.дограмата ни
беше златен дъб,сега и аз не знам какъв цвят .абе не ми се говори повече че се ядосвам. :datz: :datz:
pablo73

Мнениеот ValiakA на 02 Фев 2009 22:50

Що бе рекламата им е по 3000кв.м. на ден ... и над 20 000 цвята а NCS e 1950 другите откъде ги добавят ... ??? Laie_67.gif :respekt: moil.gif
Борбата е моята стихия, а победата — моето правило.
Не режа глави, но правя чудеса ... такъв съм си ... Laie_67.gif
кактус - ще разтварям цвета си само за определени хора!

Ех, Стефане да беше тук да видиш ...
Работете с повече ентусиазъм и любов, не мислете само за пари ...
ВСЕЛЕНАТА Е БЕЗКРАЙНА ВЪВ ВСИЧКИТЕ СИ ИЗМЕРЕНИЯ!
Но и тя не може да се мери с човешката ПРОСТОТИЯ ...
Аватар
ValiakA
Нарушил правилата на форума

Мнениеот W123 на 03 Фев 2009 22:37

Как от къде,започват да омесват NCS-a :D
Аватар
W123
Експерт

Мнениеот ALEX M. на 05 Фев 2009 04:10

Не бе ! Останали са им от предишен обект Laie_67.gif Laie_67.gif Laie_67.gif
от самите нас !!!

Аватар
ALEX M.
Експерт

Мнениеот W123 на 05 Фев 2009 13:09

Ми да,възможно е.Аз си имам една голяма кофа от боя 45кг. и като боядисвам някъде и ми остане кило-две-три хората ми викат да си я вземам понеже не им трябва.И аз си я вземам естествено.Каквото остане си го сипвам в кофата,разбърквам и така докато се напълни.Вътре съм смесвал акрили,фасагени,цветове от трите бази за тониране,какво ли не...После следват въпроси от сорта на "Ти тая боя няма ли да я измацаш някъде бе че само пречи тук в кухнята " и тутуф-тутуф с валяка някъде и готово.На село на бабата съм й боядисал две стаи,на чичката работилницата...сега ми трябват още 4-5 кила и ще омацам коридора на етажа в блока където живея че не е боядисвано скоро.Гаранция че такъв цвят немогат ми го объркат никъде,то и аз немога го обърка де.На балдъзата спалнята съм я боядисвал аз преди 2-3 години и цвета е правен с колоранти.Утрепи ме непомня колко и какви сложих и сега като сменя дограмата и шпакловах стената и кръц...ми сега.Взех палитрата на Оргахим и няма оцелване на цвета,избрахме един който почти е същия и го разбъркахме него,добре че стената е тази с прозореца че има пердета и светлината заслепява че не се усеща разликата...
Така че ето ги не 20 000 цвята ами 200 000 може да се докарат Laie_67.gif
Аватар
W123
Експерт

Мнениеот pablo73 на 11 Фев 2009 12:31

a (88).gif перфектен и много полезен сайт,има какво да се научи от него.евала на хората-така трябва да е във
всичко.
pablo73

Мнениеот ALEX M. на 14 Фев 2009 23:57

В смисъл ... ?? :? :?
от самите нас !!!

Аватар
ALEX M.
Експерт

Мнениеот bgmama на 15 Фев 2009 23:59

pablo73 написа:здравейте,искам да ви предупредя за едни мошеници-става дума за малка фирмичка-4-5 души-булпайнтерс или
съюз на професионалните бояджии-бягайте далече от тях.мотото им е бързо,чисто,качествено но нищо такова няма
идват едни келешчета-20 годишни с вид на наркомани които облепват с найлони навсякъде и вие си казвате-браво на
тия момчета-да ама не.понеже боядисват и шпакловат с машини почва се едно влачене на машини и маркучи,които
изпокъсват найлоните,обръщат баките с боята,трият се в стените.с една дума крайният резултат е латекс навсякъде,
по гранитогреса,дограмата и тнт.лично на мен окипазиха 2 камини,както и част от фасадата на къщата понеже
бяха отворили вратата.колкото до пода две седмици не можахме да го изчистим от разления латекс.дограмата ни
беше златен дъб,сега и аз не знам какъв цвят .абе не ми се говори повече че се ядосвам. :datz: :datz:

По певод на горното мнение искаме да съобшим на всички, че лицето pablo73 се нарича Герасим Павлов-плочкаджия, без фирма, работещ на черно в разрез с уважаваши себе си фирми, които плащат данъции осигуравки и т.н. .Пуска негативни постове в различни сайтове.Представя се за мъж, после за жена и т.н.Във форум bg-mamma.com се представи за жена, като опeтни името на СЪЮЗ НА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ БОЯДЖИИ, която е фирма с реноме в bg-mamma и има само добри отзиви като организация с професионални екипи, държаща на думата си.Това ни провокира да проверим pablo73 в интернет пространството.НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА .Чувствам се лично засегната, тъй като през август месец, независимо от натовареността в този бранш Съюза на бояджиите ми изпратиха екип за боядисване на детската стая на нероденото ми тогава дете.За пример ще ви кажа, че много други "фирми" ми отказаха под предтекст, че било малко количеството и др. подобни врели не кипели.Работят наистина чисто, а бързината и организираността им ме шашна.Благодарна съм им.Препоръчани ми бяха от други майки, препоръчвам ги аз.След като се разровихме в интернет се оказа, че явно хобито на този pablo73 е да злослови и опетнява името на свои колеги.В подкрепа на казаното пускам линк с обява на лицето, което по горе се представя за потърпевш клиент. http://209.85.129.132/search?q=cache:Uy ... d=37&gl=bg.
bgmama

Мнениеот ValiakA на 16 Фев 2009 00:39

мацката е права питайте гугъл тя го преследва поне в няколко форума а Pablo73 наистина се представя като мъж/ жена доволен клиент ... Laie_67.gif абе рекламира се човека утре почвам и аз ... Laie_67.gif :respekt: moil.gif
Борбата е моята стихия, а победата — моето правило.
Не режа глави, но правя чудеса ... такъв съм си ... Laie_67.gif
кактус - ще разтварям цвета си само за определени хора!

Ех, Стефане да беше тук да видиш ...
Работете с повече ентусиазъм и любов, не мислете само за пари ...
ВСЕЛЕНАТА Е БЕЗКРАЙНА ВЪВ ВСИЧКИТЕ СИ ИЗМЕРЕНИЯ!
Но и тя не може да се мери с човешката ПРОСТОТИЯ ...
Аватар
ValiakA

Следваща

Назад към Бригади, фирми, майстори и работници!