АЗ НЕ СЪМ ШАРЛИ!

Изображение
Правила на форума
Коментари погазващи правото на избор на религия,нападане или осъждане на етническа основа или всякакви изказвания с цел провокация или обида ще бъдат своевременно изтривани а потребителите които са си позволили да ги публикуват ще бъдат изгонвани от форума без предупреждение.

Re: АЗ НЕ СЪМ ШАРЛИ!

Мнениеот academil на 15 Яну 2015 19:48

С наааааааааай-голямо задоволство публикувам следващия текст, 100 % потвърждаващ АБСОЛЮТНО всички геополитически изводи,
направени в постовете ми по темата.

:D :D :D
Това е, спазвайте принципа на елементарната справедливост - винаги ще бъдете прави.

Рамзан Кадыров: «Для нас нет разницы между ваххабитами, экстремистами и теми, кто тиражирует карикатуры на пророка»

В планирано в Чечения шествие, осъждащо оскърбителните публикации в адрес на Пророк Мохамед, ще вземат участие повече от 500 хиляди
души (население на републиката общо под 1 300 хил.-б.м.). Акцията е насрочена за 19-ти януари.
"Време е да се изрази публично отношение към безнравствените постъпки на авторите на френското списание и към тези сили, които ги
подтикват към такива постъпки.
Решихме да проведем народна демонстрация за осъждане на тези действия."
- пише на страницата си в Instagram главата на републиката Рамзан Кадиров.

"Ние с уважение се отнасяме към всички религии. Но няма да позволим на никого да оскърбява Пророк Мохамед!
Който се опитва да го прави е наш враг!
И за нас няма разлика между уахабитите, екстремистите и тези, които възпроизвеждат карикатури на пророка" - каза ръководителят на Чечения.

Според IA REGNUM, инициатор за провеждане на протестните действия е духовенството на републиката.
Осъждайки всякакви прояви на терор, духовенството изразява мнението, че публикациите на френския вестник и последващите след това
разправи от терористите са провокативни, като целта е да се подеме нова вълна от антиислямски изстъпления.

Мюсюлманските общественици също осъждат всякакви действия, пряко или косвено оскърбяващи пророк Мохамед.

Според пресслужбата на главата на Чечения, за участие в демонстрацията в Грозни ще пристигнат известни религиозни лидери от други региони
на страната (Русия - б.м.).

Руският текст тук: http://вперёдроссия.рф/blog/43821686323/Ramzan-Kadyirov:-%C2%ABDlya-nas-net-raznitsyi-mezhdu-vahhabitami,-eks?utm_campaign=transit&utm_source=main&utm_medium=page_0&domain=mirtesen.ru&paid=1&pad=1
"Честността е най-големият лукс, който човек може да си позволи." - Джеръм Клапка Джеръм
academil
Експерт

Мнениеот емил на 15 Яну 2015 21:13

http://news.ibo
Френски атомен самолетоносач,стартира прясно зареден .
"Бензина " му струва 1,3 млд $ и кара с него 5-10 години .
http://bulgarian.ruvr.ru/2014_11_29/Edi ... afal-7340/
Рафал са самолетите му , имат 30мм оръдие :fies: и ракети с атомно оръжие 2-3 броя за зор- заман :D

По принцип тренират за война с Русия , когато ще се бият с СУ-30, но и сега вероятно ще има печалбица 20 млд$
Американците и Англия имат гадният навик при голяма война да бутнат отпред Франция и Австралийците , докато Германците и Руснаците си се бият лично , а другите държат в резерва :D
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот academil на 18 Яну 2015 08:21

Да заставиш либерала "Charly" да се моли

Елена Кондратиева-Salguero, журналист (Франция), главен редактор на парижския литературен алманах "Глаголъ"
16 Януари, 2015, 08:15
Пълният руски текст тук: http://vz.ru/opinions/2015/1/16/724446.html

...оказва се, че отдавна вече е тлеела собствената им къща, и не даже от края, а съвсем в средата.
И този път, с надеждата, че тези същите пожарникари-пиромани (да се чете: цялият ляв блок на Франция), които дадоха на този
пламък свободно да се разгори, вече няма да посмеят да отричат съществуването и степента на разпространение на огъня -
избухнал със събитията в Charlie Hebdo, и угаснал на неделната клоунада в Париж.

Това очаквано беше жалко зрелище, бурно разхвалявано във всяко едно отношение. За да не употребя прекалено много собствени
думи, ще заема чужди, забележително подходящи: "И изведнъж цяла Франция стана "ша", всичко се разкраси и всички се успокоиха."

"Националното единство" над всичко друго. То победи (да се чете, поскита по улиците на столицата), и наплаши всички врагове (да се
чете, показа им среден пръст с ръка в джоба). Сега ние знаем точно, че сме обединени, непобедими, и така нататък. Кошмарът
приключи. Животът отново е хубав.

Какви мерки ще предприемем, за да не се случи отново в бъдеще? И ето: "Внимателно да се изолират всички онези, които не са съгласни
да бъдат "Charly", да се превъзпитат и да се реинтегрират в обществото след превъзпитанието".

Моля, замислете се над това. Това не е моя налудничава интерпретация, това е цитат от френската журналистка Nathalie Saint Creek,
впрочем даже не пряко в ефир.
Това е добре обмислено и далеко ориентирано заявление. И между другото подхванато и вече въплъщавано в идеята за съпротивление
на всички "тъмни сили ", включително "традиционните ценности".

Ако вникнете дълбоко, несъгласните "да бъдат Charly" във Франция са много повече от потенциалните ислямисти, и същите тези
несъгласни никакво отношение нямат към какъвто и да е вид дискриминация, включително анти-семитизъм, но който просто ще им
залепят на гърдите за нежеланието им да "да бъдат Charly" - тоест просто е пошло и е диващина да се гавриш с чувствата на другите.

Означава ли това, че вие искате да убивате несъгласните с Вас, че вие насърчавате зверските убийства на свободолюбиви хора? ...
А да се докаже това е възможно, на Вас ще Ви се наложи доста да се изпотите. Вас ще Ви изолират и превъзпитат в специално
обзаведени за тази цел заведения...
Всичко това някога някъде е започвано и устройвано. И всичко - с далеч отиващата идея за "националното единство".
Нима не прилича?

Да заставиш либерала "Charly" да се моли - той всичко ще сговняви с кеф...

Забележка. Под "либерали" (в Русия така наричат носителите на западневропейски ценности и ориентация) авторката обозначава
"секуларистите", радетелите за светска държава, за отделеност на държавата от религията.
"Секуларизъм" е убеждението, че религиозните въпроси нямат място в държавната политика, не трябва да са база или основание за
нея, както и че религията няма място в публичния живот.
"Честността е най-големият лукс, който човек може да си позволи." - Джеръм Клапка Джеръм
academil
Експерт

Мнениеот емил на 22 Яну 2015 23:11

ТУК в ЕМирствата нищо не се говори по въпроса.
Проблем е опазването на соколите сльнчевата енергетика а моят проблем е кьде да напиша SHL
иии, да го снимам sk (56).gif
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот емил на 23 Яну 2015 14:31

[attachment=0]DSC05968ее.jpg[/attachment

sk (56).gif
Изжинявам..се пиша не на място , но е от чужд комп ...а и няма мръсни коли за писане .

Слава- на Форум строителство и ремонти happy.gif !
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот Стилиян Лукаров на 23 Яну 2015 19:56

Емо, като дойдеш по София да не забравиш да се обадиш... с това "СХЛ" изкара пиене и едене с преспиване. sk (41).gif
SHL - Строителство и ремонт
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
http://www.bgremonti.com
http://www.otpushvane.com
Аватар
Стилиян Лукаров
СМР
СМР

Мнениеот професионал на 23 Яну 2015 20:15

Ха-ха, Стили щом е такава работата очаквай да видиш логото си изписано и в някои европейски столици! sk (37).gif
Ако човек обича занаята си,резултатите никога не закъсняват!
    (Аз)
Аватар
професионал
ГРУБ СТРОЕЖ
ГРУБ СТРОЕЖ

Мнениеот емил на 23 Яну 2015 22:24

Утре ще гледам и за друго място , но ако ме хванат , Ше ме направят Шарли ...
(макар, че и това е срещу министерството на вътрешните им работи :fies: )

Снимал съм разни работи интересни по строителството .

Но Стили ... завардвай се и ти ,да не те гепнат по това лого ония с брадите crazy.gif
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот Стилиян Лукаров на 24 Яну 2015 17:49

емил написа:Но Стили ... завардвай се и ти ,да не те гепнат по това лого ония с брадите crazy.gif

... мен брада не ме лови... sk (11).gif
SHL - Строителство и ремонт
http://www.bgremonti.com
http://www.otpushvane.com
Аватар
Стилиян Лукаров
СМР
СМР

Мнениеот academil на 23 Юли 2015 06:32

"Шарли ебдо" вече няма да публикува лика на пророка Мохамед.
"Публикувахме рисунки на пророка Мохамед, за да защитим принципа, че всеки има право да рисува каквото пожелае.
Свършихме работата си. Защитихме правото на карикатурното изобразяване", заявява пред германското сп. "Щерн"
Лоран Сурисо, главен редактор на "Шарли"

През април един от именитите карикатуристи на "Шарли" Реналд Лузие-Луз обяви, че вече няма да рисува пророка,
защото е загубил интерес, а месец по-късно напусна изданието, припомня тв каналът "Франс 24".
Публикувано: 23 юли 2015, 03:05, БЛИЦ.
academil
Експерт

Мнениеот academil на 23 Юли 2015 07:08

academil написа:...
Ами България?
Българските патриархални ценности напълно са отречени от европейския атеизъм, българската православна църква също,
кое българско не е отречено - не знам, даже не знам дали "Карловската луканка" е призната.
Кога ще бъдат узаконени еднополовите бракове не знам, но вероятно ще бъдат.

Съдът в Страсбург: Държавите трябва да узаконят семействата на еднополови двойки
22.07.2015 HUGE.BG

В историческо решение срещу Италия Съдът постанови, че държавите трябва да изпълнят позитивните си задължения да предоставят
защита в своята правна система на семействата на еднополови двойки.
http://huge.bg/%D1%81%D1%8A%D0%B4%D1%8A ... %B4%D0%B0/
academil
Експерт

Мнениеот academil на 15 Авг 2015 05:56

Charlie Ebdo-15-08-2015.jpg

Новият брой на изданието излезе с цинична обложка.
На нея са изобразени две откъснати ръце на пилота на полет MH370, които се държат за посиняла женска гръд.
Съпровождащ карикатурата надпис гласи: „Малаизийски авиолинии: надежда. Намерени са парчета от пилота и стюардесата”.

Какво изискано чувство за хумор, каква блестяща проява на еврогейска ценностна система, какви висоти на изящното френско преклонение пред дамите!!!
sk (20).gif sk (20).gif sk (20).gif
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
academil
Експерт

Мнениеот емил на 15 Авг 2015 09:34

Много ми е интересно тези мутанти защо го правят ?

Кой и защо им плаща , каква им е връзката с третият пол, и еврейте ?
Каква е връзката м/у еврейте и третият пол ?
Не вярвам някога да разбера , дори някой да ми каже истината
, то вече са пуснати много лъже-паралелни истини , които ще маскират истинската истина .
Нещата са временни .
Аватар
емил
ПРОФЕСИОНАЛИСТ
ПРОФЕСИОНАЛИСТ

Мнениеот Chefo77 на 16 Авг 2015 09:20

емил написа:Много ми е интересно тези мутанти защо го правят ?

Защото искат да са скандални (иначе ще бъдат просто неизвестни) и защото могат, т.е. им е позволено.
Те не са отрепки, те са много повече.
Монтаж на естествени и ламинирани подови настилки
Стилко ЕООД: 0888/235470 (Вива); 0899/100937
Аватар
Chefo77
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ
ПАРКЕТ, ЛАМИНАТ И ДЮШЕМЕ

Мнениеот academil на 17 Авг 2015 15:29

емил написа:Много ми е интересно тези мутанти защо го правят ?
Кой и защо им плаща , каква им е връзката с третият пол, и еврейте ?
Каква е връзката м/у еврейте и третият пол ?
Не вярвам някога да разбера , дори някой да ми каже истината...

Моето виждане в стил «журналистическо разследване».
Всъщност сам си отговарям на собствения въпрос - защо не съм в политиката?

"Либерасион" приюти екипа на "Шарли Ебдо"
Webcafe.bg, по Liberation 09.01.2015, 14:15
Френският ежедневник "Либерасион" осигури работни места на журналистите от "Шарли Ебдо", за да продължат работата
си по подготовката на следващия брой на изданието.
Жестът на "Либерасион" идва два дни след кървавата атака срещу екипа на изданието...

15.04.2014 19:21 - „Световните лихвари“: отличителни признаци.
Кланът Ротшилд има неизброимо количество компании в търговията, ресторантьорство и хотелски бизнес, производство
на вино, издателски бизнес и т.н., по конкретно, под контрола на Ротшилдите се намира парижкото издателство „Прес
де ла Сите“, френския вестник „Либерасион“, английските издания „Икономист“ и „Дейли телеграф“, радио телевизионната
компания Би Би Си.

Николас Хаггер. Синдикат. История создания тайного мирового правительства и методы его воздействия на всемирную
политику и экономику. 2014, Н.Й.
Рокфелери и Ротшилди
Френските Ротшилди активно са участвали в развитието на руската нефтена промишленост от 60-те години на XIX век.
К 1890 г. подконтролните на Ротшилди компании са осъществявали една трета от производството на нефт в Русия,
останалото - Нобел.
Към 1900 г. руският нефт - кавказски: от Баку, а след това от Грозний - е представлявал половината от нефта,
добиван в света.
С Ротшилдите в един или друг период от своята история са били свързани следните нефтени компании:
1. Shell 1833 г. Образуване на компанията Royal Dutch Company 1890 г.
2. Union Oil/Unocal 1890 г.(California, Delaware)
3. Gulf Oil (до 1984 г.) 1901 г.
4. Iraq Petroleum Company 1912 г.
5. Occidental Petroleum 1910 г.(концесия в оманската провинция Дофар. 1956 г.; 1965 г.: Occidental получава нефтена
концесия в Либия)
6. Kuwait National Petroleum Company (до 1974 r.) 1934 г.
7. Total Oil (CFP) 1924 г.(получава френския дял в Turkish Petroleum Company. 1927 г.: Открити са първите
месторождения на нефт около град Киркук (Кюрдистан) в Ирак)
и още 8 компании.

Ключова фигура в вачалото на нефтения бизнес е бил магнатът Джон Д. Рокфелер.
През 1870 г. Джон Д. Рокфелер и Хенри Флеглер основават Standard Oil, впоследствие още 37 компании Standard Oil of ххх.
Днес тази компания се нарича Exxon Mobil.
Към 1885 г. Д. Рокфелер е контролирал нефтената промишленост в САЩ, и неговата компания е имала филиали в Западна Европа
и Китай. Д. Рокфелер е притежавал 20 хиляди нефтодобивни кладенци, 21 нефтопреработващи завода, 100 000 човека служащи.
Стремежът на Рокфелерите да контролират световните нефтени запаси са повлияли на цялата история на XX век.
Главно препятствие на пътя към световно господство е била компанията Royal Dutch Company, поддържана от Холандия и
Англия, кралските особи на двете световни държави са притежавали внушителни количества акции.

Обаче защо "Шарли Ебдо" се гаври с малайзийска авиокомпания?!? Визирайки "безкористната" помощ на вестник „Либерасион“
очебоден е поръчковият характер на тази гавра.
В какво става пресичане на интереси, сиреч пари, големи пари?
Има една малайзийска нефтогазова компания, Petronas, с печалба над 18 милиарда долара на година.
Най-малкият повод е, че Малайзия е ислямска държава, кореспондира с гаврата с ислямски светини през януарската сесия.
А жалката карикатура е очевидна лъжа, както и да я погледнеш, а лъжата е от големите забранени неща в Исляма.
Или се намеква, че МалайзиЯ е причислена към исторически «обречените народи».
Това са само версии, възможни.

На Уолстрийт американската банкова система днес контролират няколко банкови гиганта. Това са: Goldman Sachs,
JP Morgan Chase, Morgan Stanley, Bank of America, Citybank и Wells Fargo. Лидер по показателя капитализация в
тази група е JP Morgan Chase, намираща се под контрола на Рокфелерите и Ротшилдите (180 млрд. дол. на 01.10.2009).
А ето банката Goldman Sachs, се смята владение на Ротшилдите, на Уолстриит я наричат „генератор на печалба“ заради
рекордните показатели на чиста печалба: за първата половина на 2009 г. те са постигнали 5,25 млрд. дол.

Освен този изчезнал самолет има още един на малайзийската авиокомпания, обвит с не по-малка тайнственост, сваленият
над Украйна. Излетял от Холандия. Скриване на информация, тиражирани измислици, нелепи обвинения, конспиративни
хипотези, всичко навежда на мисълта за гнусна провокация.

Оранжевата революциия в Либия, инсинуираните обвинения срещу Ирак и унищожаването на държавата са явно за възвръщане
на национализираните петролни полета.

Петролът, енергоресурсите, са стратегическата цел.

Важна финансова структура се явява британската инвестиционна банка JNR Ltd. (J. Aron & Natan Rothschild Energy
International Limited), осъществяваща инвестиции през 1990-те г.г. в руските и украинските компании от енергийния
сектор, намират се под управлението на Натаниел Ротшилд.
А вижда се под управлението на В. Путин след 2000 г. Русия активно възвръща държавните позиции в енергийния сектор,
газодобива и нефтодобива, ограничавайки американските и англо-холандските компании. А те явно продължават да считат
руските нефтени полета за свои. В резултат натискът върху Русия с всички средства се засилва.
Това, че целта след 1993 г. е да се осъществи в Русия сценарият на разпадането на СССР, разделяйки я на части, едва
ли някой се съмнява. Всичко е било разчетено: през 1993-99 г.г. на руля са поставени нужните персоналии, осигуряващи
икономически колапс, отбранителна безпомощност и чуждестранно завладяване на несметните богатства на огромната държава.
Остават непредвидени появата на Путин, самостоятелната политика на Русия и икономическият ръст на Китай.

Ето мнението на Боб Фрисел (психолог, конспиролог): „Тайното правителство основно се състои от най-богатите в света
хора. Те са около две хиляди, но вече отдавна контролират нашето така наречено правителство. Те определят, кого и
кога трябва да изберат на определен пост. Те решават, ще се води ли война и кога тя да завърши. Те контролират
световните запаси от продоволствие, ръста и спада на инфлацията на световните валути. Всичко това се определя от
споменатата група лица“.

А ето Джон Колеман, автор на известната книга „Комитет 300“, смята, че световните лихвари са много по-малко. Според
него, светът вече доста отдавна се управлява от малка група от хора, обединени в тайна организация, наричана „Комитет
300“. Както следва от самото име, светът се управлява от 300 човека. Авторът даже дава персонален списък на членовете
на Комитета. Това са не само банкери, но също така и крупни държавни и политически дейци. Там има и индустриалци.
Така че самите световни лихвари, по оценката на Дж. Колеман, са не повече от 100 – 200 човека.

"Нашата крайна цел – е да постигнем това, че всички да бъдат чипирани (става дума за поставяне в тялото на чип, с помощта
на който може да се управлява поведението на човека).
Така че да се контролира цялото общество, така че банкерите и елитът да контролират целия свят“. Нико Рокфелер.

Билдербергския клуб. Един от основните въпроси, който поставят пред себе си изследователите на Билдербергския клуб –
каква е крайната цел на тази група?
Реален създател на Билдербергския клуб са американските спецслужби, имената Уйлям Донован, Алън Дълес, Джоузеф Ретинджър,
са на известни топ-шпиони още от 1940-те г.г.
Първоначално в организацията на конференциите значителна роля има ЦРУ, преди всичко с финансова поддръжка на самото
мероприятие.
Понастоящем основната част на финансовите средства, осигурявани от транснационалните компании и западните секретни служби,
за сметка на които се осъществява дейността на Билдербергския клуб, постъпва от подставени организации и банки,
разположени на Бахамите, в Лихтенштайн, Люксембург и Швейцария. Известно е само, че за финансиране на дейността на
Билдербергската група се изразходват астрономически суми.
Изучаването на фактите и оскъдната информация за дейността на една най-законспирираните организации в света позволява
да се предположи, че крайната цел на участниците в клуба е двойна – те искат да достигнат пълна власт над световните
политически и икономически процеси, а също така да поставят под тотален контрол цялата жизнена дейност на човешката
цивилизация.
На практика това би могло да означава управление на единния световен пазар от единствен орган на властта – световно
правителство. Именно такъв орган по плана на Билдербергската група ще контролира световната армия и ще приема решения
за финансиране на този или онзи регион на базата на използване на единна световна валута под егидата на Световната банка.
За да се реализират такива задачи, е необходимо също да се поставят под пълен контрол всички без изключение средства за
масова информация, което ще позволи достатъчно просто да се манипулира общественото мнение.
Това се видя у нас в края на м. април при манипулиране на общественото мнение чрез изкривяване на истината за действия на
една акушерка, набедена в побой над новородено чрез трудно разчитаеми за простия читател видеозаписи.
Налагане на масова култура и лесно налагане и възприемане на ценностите на тази масова култура от младото поколение - чалга,
алкохол, трева, наркотици, силикон.
Унищожаване на традиционните морални ценности на отделните нации и пълно подчиняване на налагани ценности, дори да са
неестествени, непривични или в противоречие със собствената на западния свят история, също влиза в кръга задачи.
Защото неспазването на налаганите нови ценности може да се яви повод за налагане на санкции, хаос, терор и пр.силови мерки,
а причините да са съвсем други.
Средната класа и демокрацията членовете на клуба считат за пагубни.
За възпитание на правилно поколение членовете на световния елит също така имат намерение да поставят под централизирано
управление образователните институции.
Повечето членове на клуба са ежегодни участници, около 80 от най-влиятелните хора в света, но на събранията понякога
присъстват специално поканени лица за обсъждане на дадено събитие, общо до 130.
Понастоящем постоянни участници в клуба се явяват барон Едмунд де Ротшилд, Давид Рокфелер, Збигнев Бжезинский, Пол Волфовиц,
Хенри Кисинджър, Ричард Холбрук, Етиен Давиньон (бивш вице-президент на Европейската комисия), Хенри Хайнц (президент на
Фонда "Рокфелер"), Д. Джонсън (президент на Фонда "Карнеги"), Романо Проди и някои други, широкият кръг включва 383 човека.
Билдербергският клуб категорично не приема Азия, Латинска Америка, Близкия Изток и Африка, само елитът на Северна Америка и
Европа.
На събранията на БилдербергскИя клуб се «избират» бъдещите президенти на САЩ и премиер-министрите на Великобритания. Доста
по-късно от събитията, винаги рost factum, се появяват вече в доста уважавани издания, примерно, съобщения за това, че изглежда
именно под влияние на клуба са подали оставка американският президент Ричард Никсън и премИер-министърът на Великобритания
Маргарет Татчър. И че в клуба дълго и горещо са спорили, дали Западът да се намесва в югославския конфликт - обаче САЩ считат
за нужно да получат контрол над много важните трасета на балканските тръбопроводи, и пр. и пр.
Решенията на Билдербергския клуб по-късно се реализират на срещите на "Осемте(Седемте)", а също така и от Международния
валутен фонд и Световната банка, от огромния брой фондове - над милион в САЩ, от неправителствените организации в различните
страни, финансирани от споменатите фондове.
НАТО се явява неотменим атрибут на тези планове – това е осигуряване на безкрайни войни (и) ядрен шантаж, използван в
зависимост от необходимостта.-
Фактически ръководител на Билдербергския клуб, както и на Съвета за международни отношения, се явява Д.Рокфелер,
формален председател е американецът П. Карингтън.
Щаб-квартирата на Билдерберския клуб се намира в Ню-Йорк, в сградата на Фонда "Карнеги".

«Ръководителите на Билдерберг-клуба, както и преди, считат, че светът се управлява от този, който контролира енергията,
пътищата за нейните доставки и разпределения. На простия народ е подхвърлен мита за всевластие на информацията и компютърните
технологии. Обаче изключите ли електроенергията — този свят моментално се разпада, като пясъчен замък».
Даниел Естулин, политолог и автор на бестселъра «Истинската история на Билдербергския клуб», Л., 2005, 2009.

Далече не всички задачи и поредността на действията по установяване на пряк глобален контрол над планетата се довеждат до
знанието на поканените участници на ежегодните конференции. Стратегията за завладяване на властта е изключителен прерогатив
на висшата ръководяща структура на Билдербергския клуб. Числеността на «посветените» не превишава 30 човека - сред тях са
масонски йерархи, банкери, президенти на различни отрасли на ВПК, няколко генерали, бивши и действащи директори на спецслужбите,
собственици на телеканали. Сред обсъжданите теми са подготовка на ракетно-ядрени атаки на «непослушните» страни, разчленяване
на държави, пречещи на реализацията на глобалистки проекти, в това число по завладяване на нефтогазови месторождения.
Неведнъж са обсъждани варианти за целево използване на глада и щателно планирани пандемии за борба с «пренаселването»,
физическа ликвидация на президенти-«популисти», осъществяване на програми за «управляем хаос и терор» за да се «дисциплинират»
народните маси на подотчетните територии, включително Европа и Съединените Щати.
Немаловажен въпрос е определяне на исторически «обречените народи», подлежащи на «съкращаване» с цел разчистване на жизнено
пространство за «златния милиард». Индианците не се предвиждат даже в качеството на обслужващ народ (проект "Боливия"). За
този роля билдербергерите предпочитат да видят «управляемите» азиатци – японци и китайци, но в съкратено количество, не
повече от 500 милиона особи. А останалите 1 200 милиона???
Та какво е един самолет само с 298 човека на борда!!! Или 12 застреляни в някаква дребна редакцийка!!!

Администрацията на Б.Обама е сформирана с кадровата опора на билдербергери. Именно те са длъжни да осигурят приемствеността на
геостратегическия курс, проложен и закрепен през годините. Глава на апарата на Белия дом е Рам Емануел, когото в Израел винаги
са възприемали като човек, искрен в своите ционистки убеждения и надежден съюзник на Тел-Авив в политическия елит на САЩ.
Към билдербергерите принадлежат държавния секретар Хилари Клинтън, вице-президентът Джоузеф Байдън, министърът на отбраната
Робърт Гейтс, министърът на финансите Тимоти Гейтнър, министърът на търговията Бил Ричардсън, министърът на здравеопазването
Том Дашле.
Правителствените структури на САЩ са пренаситени с кадри с еврейски корени.
Има достатъчно факти, че Б. Обама послушно изпълнява препоръките на Билдербергската група. Решенията се взимат съвсем не в Белия
дом, Държавния департамент или в Пентагона. Последната дума винаги принадлежи на Билдербергската група.

През 2008 г. в числото на участниците в Билдербергската среща, освен редовните участници, е и Флеминг Розе, редактор на
отдела за култура на датския вестник «Юлландс-Постен», прославил се благодарение на «карикатурната война»; както се
предполага, той е използван за да се провокира възмущение на мюсулманите в съответствие с проекта «Стълкновение на
цивилизациите»!!!
"Карикатурната война" е следствие от карикатури на пророк Мохамед, публикувани през 2005 г.,"Шарли Ебдо" е повторение.
Защо във Франция? Ами просто мюсулманите във Франция са доста голям процент от населението, което пък е на порядък повече от
това на Дания; резонансът ще бъде по-голям, повече мюсулмани ще бъдат мотивирани за активни действия. Къде? Където кажат моллите!

Главен въпрос на дневния ред на заседанията на Билдербергския клуб през юни 2008 г. е широкомащабната имплантации на
подкожни микрочипове на американците под предлог за борба с тероризма и необходимостта от осигуряване на лекарите достъп
до информация за състоянието на болните в извънредни ситуации.

2009 т. Експлоатация на страха от свински грип за създаване на Световна Организация за Охрана на Здравето.

В дневния ред през 2014 г. се предполага, че влизат въпроси за съгласувани действия на САЩ, ЕС и съюзниците им в Юго-източна
Азия в случай на въвеждане на руски войски в Украйна, отговор на руско-китайската газова «сделка на века» и за готовността на
Запада за пълномащабна световна война.

През последните години Билдербергскиият клуб прави опити да стане открит, даже официален сайт има, с минимум информация,
дневният ред е съвсем постен откъм конкретика.
ОФИЦИАЛЕН ДНЕВЕН РЕД НА «БИЛДЕРБЕРГ-2015»:
Изкуствен интелект. Кибербезопасност. Заплахи за разпространение на химическо оръжие. Икономическата ситуация в света.
Европейската стратегия. Глобализация. Гърция. Иран. Близкия Изток. НАТО. Русия. Тероризъм. Великобритания. САЩ.
Американските избори.
Присъстващите обаче са описани обилно, с всички титли.

През 2015 г. е поканен Питър Тил във връзка с "Кибербезопасността", хакерските атаки, противопоставяне на WikiLeaks.
Всъщност основателят на PayPal Р. Тил е доста редовен участник в срещите на Билдербергския клуб, а фирмата му Palantir
Technologies е тясно свързана с американските разузнавателни служби, първоначално е финансирана от ЦРУ.
Интересното е, че Р. Тил е дал първите $500 хиляди дол. на студента Зукърбърг за популяризация на «Facebook», и понастоящем
е член на директорския съвет на «Facebook».
«Facebook» е създаден като киберсредство за организиране на тълпите, манипулирани чрез СМИ, именно при създаване на хаос,
предшественик на всички революции от последните години.

Да, целите несъмнено са големи. И за постИгането им се разглеждат като допустими всички средства, дори термоядрена война.

Билдербергският клуб е постигнал блестяща победа над социалистическия лагер в 1990-те г.г. Към тези години са били задействани
много програми и проекти. Най-известните от тях: създаване на Европейския съюза и формиране на еврозоната, Харвардски проект
(унищожаване на СССР), и Хюстънски проект - ликвидация на държавата Русия.

Това, което прави неотразимо впечатление в работата на Билдербергския клуб : всички проекти са научно обосновани,
най-добрите решения са осъществени с принципно нови научни постижения.

Независимо от това, как вие се отнасяте към истината за Билдербергския клуб, той съществува, от 1954 г. Налага се да
се признае, че сред нас съществува глобален елит, който се среща зад закрити врати, в обстановка на пълна секретност
и ежегодно, приемайки решения, които влияят на моя и на вашия живот.
Потвърждение за съществуването на групата «Билдерберг» и мащабността на събитията, на които тя влияе, се явява работата
на СМИ на САЩ, които точно предсказаха събития от световен мащаб – от разпадането на Съветския Съюз и края на студената
война, до датата на инвазията в Ирак и цената на петрола до долар (150 дол., достигнати 147,5 през 2008 г.). Всичко това
само потвърждава, че източник на такава информация служат членове на Билдербергския клуб, които са свързани с
американските средства за масова информация, и могат да поглеждат в бъдещето.

Всъщност погледнете картината в България за последните 25 години. Кое от описаните събития не се е случило - разгром на
селското стопанство, промишлеността, енергетиката, АЕЦ, "Южен поток", образованието, вестниците. Къде е средната класа,
демокрация или дермокрация?

А "Шарли Ебдо" е дребен ход с пешката, но на световната шахматна дъска. Ход на гросмайстор. Световният отзвук го показва.
Активизирането на Ислямска държава най-вече.

И имам неприятното усещане, че България е причислена към исторически «обречените народи», а територията - за фронтова ивица.
academil
Експерт

ПредишнаСледваща

Назад към Политика и общество